Aşkın Tarifi 3.Bölüm izle Kanal D Fragmanı Full Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Aşkın Tarifi 3.Bölüm izle; Kanal D Fragmanı full hd izle Özeti, Tanıtımı, Aşkın Tarifi 3.Bölüm 21 Haziran 2021 Tek Parça izle detayları haberde. Aşkın Tarifi 3.Bölüm 21 Haziran 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Aşkın Tarifi Geçen Bölüm Özeti

Aşkın Tarifi 3.Bölüm izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak;

Lansman gecesindeki öpüşme olayı, herkeste şok etkisi yaratır. Naz, karşılaştığı bu hadsizliği içine sindiremez ve Fırat’ı kovar. Diğer yandan Taylan, Fırat’ın bunu yapmasının ardındaki sebebi aramaya başlar. Fırat ise utanç içindedir. Naz’a kendisini affettirmeyi kafasına koyar. Bunun için öyle şeyler yapar ki, işler bir anda tersine döner ve bu defa da Naz’ın Fırat’ı restorana dönmeye ikna etmesi gerekir. Naz, Fırat’ın dünyasıyla da ilk kez bu sayede karşılaşır.

Fırat’ın sıcacık dünyası, buzlar kraliçesi Naz’ın bile yavaş yavaş erimesine neden olur. Fırat ve Naz, Fırat’ın mahallesinde, sürprizlerle dolu, hiç unutamayacakları bir akşam geçirirler. Ancak diğer tarafta Taylan da boş durmaz. Fırat ve Naz, Taylan’ın yeni hamlesiyle şaşkına dönecektir. Peki, Fırat bu yenilgiyle geri mi çekilecek, yoksa kalıp savaşa devam mı edecektir?

Aşkın Tarifi 3.Bölüm Fragmanı

Aşkın Tarifi dizi konusu

Yerli diziler full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Aşkın Tarifi en iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk’a dersini vermek ister. Fırat’ın öfkeyle çıktığı yolculuk, onu bir Fransız restoranına sürükler. Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacaktır. Tarifsiz bir aşk yolculuğuna çıkan Fırat, Doktor Aşk’a “aşk dersi” verebilecek mi? Yoksa ava giderken avlanacak mı? Fırat, Aşkın Tarifini bulabilecek midir, ya da Aşkın Tarifi var mıdır?

Aşkın Tarifi dizisi nerede çekiliyor ?

Aşkın Tarifi dizisi nerede çekiliyor ? Aşkın Tarifi dizisi bazı sahnelerinin Gaziantep’ de çekilmesinin ardından, çoğunlukla dizi İstanbul’un kapalı çarşı bölgesinde çekilmektedir.

Aşkın Tarifi dizi oyuncuları kimdir?

Aşkın Tarifi dizi yönetmeni Deniz Koloş üstlendiği Aşkın Tarifi’un oyuncu kadrosunda; Kadir Doğulu, Serra Arıtürk, Cem Davran, Alper Saldıran,Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Asuman Sazlık, Onur Yakıcı, Batuhan Bayır gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Kadir Doğulu
Serra Arıtürk
Cem Davran
Alper Saldıran
Yasemin Baştan
Ümmü Putgül
İdil Sivritepe
Atakan Yılmaz
Elif Melda Yılmaz
Mehmet Şeker
Deniz Gürkan
Gökhan Niğdeli
Selim Akgül
Onur Yakıcı
Batuhan Bayır

Aşkın Tarifi 3.Bölüm izle, Aşkın Tarifi dizisi, yeni bölüm izle, son bölüm izle, Aşkın Tarifi 3.Bölüm canlı izle, Aşkın Tarifi 3.Bölüm full izle, Aşkın Tarifi 3.Bölüm tek parça izle, Aşkın Tarifi 3.Bölüm kıyafetleri, dizisi oyuncuları, Aşkın Tarifi 3.Bölüm fragmanı

DMCA.com Protection Status