Aşk Yolunda

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Aşk Yolunda izle | Netflix Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı, imdb Puanı, yorumları, Aşk Yolunda filmi full Tek Parça izle detayları. Hayatı boyunca yaşadığı talihsizliklerden bıkan Bade, falcılar, terapiler ve daha birçok farklı yöntemle üzerindeki kara bulutları kaldırmaya çalışır.

Aşk Yolunda film Hakkında

Aşk Yolunda filmi 12 Kasım 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Aşk Yolunda Romantik, Komedi türünde ki film fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Aşk Yolunda film yönetmeni koltuğunda Ahmet Kapucu otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Seçil Çömlekçi tarafından kaleme almıştır. Aşk Yolunda film oyuncuları ise Can Şallıoğlu, Metin Yüksel, Damla Nur Yılmaz gibi başarılı isimler süslemiştir. Aşk Yolunda IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

Aşk Yolunda film konusu

Aşk Yolunda film; Hayatı boyunca yaşadığı talihsizliklerden bıkan Bade, falcılar, terapiler ve daha birçok farklı yöntemle üzerindeki kara bulutları kaldırmaya çalışır. Bir türlü çözüm bulamayan Bade, yaşadığı talihsizliklerin nedenini geçmişinde aramaya karar verir. Bunun için bir yolculuğa çıkan Bade’nin bu süreçteki en büyük yardımcısı kendisi gibi şanssızlıkların peşini bırakmadığı Yusuf olur. İkili, bu yolculukta türlü maceralarla karşı karşıya kalır.

Aşk Yolunda film Fragmanı

Aşk Yolunda film Oyuncuları

Aşk Yolunda Film yönetmeni Ahmet Kapucu üstlendiği Aşk Yolunda oyuncu kadrosunda; Şahin Irmak, Çiğdem Batur Güzel, Bora Cengiz gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Şahin Irmak
Çiğdem Batur Güzel
Bora Cengiz

Aşk Yolunda izle, Aşk Yolunda full izle, Aşk Yolunda tek parça izle, Aşk Yolunda film izle, Aşk Yolunda 720p izle, Aşk Yolunda 1080p izle, Aşk Yolunda eleştirisi yorumları, Aşk Yolunda konusu, Aşk Yolunda oyuncuları, Aşk Yolunda yönetmeni, Aşk Yolunda fragmanı, Aşk Yolunda imdb puanı, Aşk Yolunda Filmi nerede çekildi

DMCA.com Protection Status