Aşk ve Canavarlar

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Aşk ve Canavarlar izle, 2021 Netflix Bilimkurgu, Macera, Komedi fragmanı full hd izle, Aşk ve Canavarlar filmi Türkçe dublaj konusu, oyuncuları, imdb tek parça izle.

Aşk ve Canavarlar film Hakkında

Aşk ve Canavarlar filmi 14 Nisan 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Love And Monsters Orjinal isimli Aşk ve Canavarlar filmi Bilimkurgu, Macera, Komedi türünde ki en iyi film önerileri fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Aşk ve Canavarlar film yönetmeni koltuğunda Michael Matthews otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Matthew Robinson (II), Brian Duffield tarafından kaleme almıştır. Aşk ve Canavarlar film oyuncuları ise Dylan O’Brien, Jessica Henwick, Michael Rooker gibi isimler süslemiştir. En iyi film önerileri Aşk ve Canavarlar IMDb puanı 7,0 olarak güncellenmiştir.

Aşk ve Canavarlar film konusu

Aşk ve Canavarlar film; Ne olduğu ve nasıl yayıldığı tam olarak bilinmeyen bir madde dünyaya yayılır ve bu dünyanın sonunu getirmek üzeredir. Birçok uysal hayvan bundan etkilenerek devasal ve çok tehlikeli yaratıklara dönüşmüştür. Kahramanımız ise hem bu salgının nedenini bulmaya çalışmakta, hem de hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Bunların yanı sıra sevdiği kıza da biran önce ulaşmak zorundadır.

Aşk ve Canavarlar film Fragmanı

Aşk ve Canavarlar film Oyuncuları

Dylan O’Brien
Jessica Henwick
Dan Ewing
Ariana Greenblatt
Michael Rooker

Aşk ve Canavarlar izle, Aşk ve Canavarlar, tek parça, Türkçe Dublaj, 720p, 1080p, Film eleştirisi yorumları, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Film fragmanı, imdb puanı

DMCA.com Protection Status