Aşk Sana Benzer izle, Film Fragmanı, Konusu, imdb, Oyuncuları, Seyret Aşk Sana Benzer Film Full HD Tek Parça 720p izle

Google News Abone Ol Sinefocus.com
38
Aşk Sana Benzer izle, Film Fragmanı, Konusu, imdb, Oyuncuları, Seyret Aşk Sana Benzer Film Full HD Tek Parça 720p izle

Aşk Sana Benzer izle; Aşk Sana Benzer Film fragmanı konusu, Oyuncuları tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar. Ege’ nin küçük bir balıkçı kasabasın da maddi zorluklarla ailesinden kalan restoranı kaybetmeden yaşamını sürdürmeye çalışan bir adamın hikayesi.. Aşk Sana Benzer Netflix filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Aşk Sana Benzer filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Aşk Sana Benzer film Hakkında

Aşk Sana Benzer Filmi Türkiye yapımı film 22 Ocak 2015′ de vizyona girmiştir. Yerli Romantik Dram türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda A. Taner Elhan otururken yapımcılığını ve senaryosunu Bedia Ceylan Guzelce kaleme almıştır. Aşk Sana Benzer başrol oyuncu kadrosunu ise Fahriye Evcen, Burak Özçivit, Selim Bayraktar isimler süslemiştir. Film süresi 1 Saat 55 dakika olup, 3,8′ lük IMDb puanına sahiptir.

Aşk Sana Benzer Film Fragmanı

Aşk Sana Benzer filmi konusu

Ege’ nin küçük bir balıkçı kasabasın da maddi zorluklarla ailesinden kalan restoranı kaybetmeden yaşamını sürdürmeye çalışan bir adamın hikayesi.. Ali, ailesini genç yaşta kaybetmiş onlardan miras kalan ancak onun gözün de aile yadigarı olarak tanımladığı restoranı zorluklarla ayakta tutmaktadır. Sıradan bir günün sabahın da kasabaya gelen gizemli bir kız olan Deniz ile tesadüfen karşılaşır.

Aşk Sana Benzer Film Full HD Tek Parça 720p izle

Hayat onu kısa sürede sık sık karşılaşmalarına neden olmuştur. Bu tesadüfler sonunda aralarında sıcak bir yakınlaşma başlamıştır. Kısa süre de aralarında yaşadıkları Ege kasabasının sıcaklığını yansıtan bir aşk öyküsü oluşmaya başlar. Ancak Deniz’ in takıntılısı bu aşka gölge düşürmek için onun peşini bırakmamakta kararlıdır.

Aşk Sana Benzer Filmi Romantik Sahneler

Aşk Sana Benzer film oyuncuları kimdir?

Burak Özçivit – Ali
Fahriye Evcen – Deniz/Defne
Selim Bayraktar – Aykut
Yavuz Bingöl
Kaya Akkaya
Birsen Dürülü
Burçin Işık
Şamil Kafkas

Bir cevap yazın