Aşk Olsun Baba – My Dad’s Christmas Date

Google News Abone Ol Sinefocus.com
50
Aşk Olsun Baba – My Dad’s Christmas Date

Aşk Olsun Baba – My Dad’s Christmas Date izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Aşk Olsun Baba – My Dad’s Christmas Date tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Aşk Olsun Baba – My Dad’s Christmas Date filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Aşk Olsun Baba – My Dad’s Christmas Date filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Aşk Olsun Baba – My Dad’s Christmas Date film Hakkında

Aşk Olsun Baba – My Dad’s Christmas Date filmi 6 Kasım 2020 (ABD) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Romantik Komedi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Mick Davis otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Brian Marchetti, Jack Marchetti almıştır. Aşk Olsun Baba – My Dad’s Christmas Date başrol oyuncu kadrosunu ise Jeremy Piven, Olivia-Mai Barrett, Joely Richardson gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 sa. 31 dk. olup, 5,3′ lük IMDb puanına sahiptir.

Aşk Olsun Baba – My Dad’s Christmas Date izle, Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Aşk Olsun Baba – My Dad’s Christmas Date film konusu

David ve Jules’un ilişkileri klasik baba kız ilişkisinden farklı değildir. Babası kızıyla anlaşıp doğru ilişkiyi kurmayı başaramazken kızı ise babası ile ilişki kurmayı bile düşünmemektedir. Babası kızıyla daha çok vakit geçirmek ve hayatında daha çok yere sahip olmak için uğraşırken kızı ise tamamen kendi sınırları içinde hayatını sürdürmek istemektedir. David ve Jules’un diğer bir çok baba kız ilişkisinden farklı kılan ise trajik bir olay vardır. David, çok sevdiği karısını Jules ise annesini bir trafik kazası sonucu kaybetmişlerdir. İkisinin de yıkılmasına neden olan bu büyük kayıp hayatlarında bocalamaya neden olmuştur.

Netflix Aşk Olsun Baba – My Dad’s Christmas Date Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

Aşk Olsun Baba – My Dad’s Christmas Date film oyuncuları kimdir?

Jeremy Piven – David
Olivia-Mai Barrett – Jules
Joely Richardson – Sarah
Hadar Cats – Emma
Roger Ashton-Griffiths – Mr. Thompson
Nathalie Cox – Laura
Nell Baker – Chorister
Louise Bangay – Aunt Tammy
Megan Brown – Claire
Felix Butterwick – Ben
Genevieve Capovilla – Amanda
Sophie Corcoran – Natasha
Janine Craig – Caroline
Grant Crookes – Cathedral Concert Guest
Wade Crouch – Tom

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın