Aşk Mantık İntikam 4.Bölüm izle Fox TV Fragmanı Full Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Aşk Mantık İntikam 4.Bölüm izle; Fox TV Fragmanı full hd izle Özeti, Tanıtımı, Aşk Mantık İntikam 4.Bölüm 9 Temmuz 2021 Tek Parça izle detayları haberde. Aşk Mantık İntikam 4.Bölüm 9 Temmuz 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Aşk Mantık İntikam Geçen Bölüm Özeti

Aşk Mantık İntikam 4.Bölüm izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Şirket verilerini çalmakla suçlanan Esra, Ozan’ın kapısına kadar gelip af dilemesiyle yelkenleri suya indirir. Tüm şirket, ayın etkinliği olarak CEO ile baş başa yemek yemek için müthiş bir yarış içine girerken, yarışın kazananı Esra olur. Baş başa yemek yiyecek olmalarına sinirlenen Ozan, Esra’ya o geceyi zehir etmeye ant içer. Esra da Ozan’ı etkilemek için elinden geleni ardına koymayacaktır. Fakat gecenin sonu Esra’nın hiç ummadığı bir biçimde sonlanır. Esra, türlü oyunlarla Ozan’ı zor durumda bıraktığına sevinirken, hiç beklemedikleri bir şekilde Çağla’ya yakalanan Ozan ve Esra’nın sırrı açığa mı çıkmıştır?

Aşk Mantık İntikam 4.Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam dizi konusu

Yerli diziler full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Aşk Mantık İntikam en iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; Garsonluk yapan Esra, yaşadığı sıkıntı dolu hayattan artık kurtulmak ister. Bunun için de mühendis olan Ozan ile mantık evliliği yapar. Ancak evliliğinde de maddi ve manevi sıkıntılar yaşayan Esra, Ozan’dan ayrılır. Ozan, boşanmasından bir süre sonra bir yazılım şirketi açarak zengin olur. Bir gün Leyla’nın Ozan’ın şirketinde işe başlamasıyla ikisinin yolu yeniden kesişir.

Aşk Mantık İntikam dizisi nerede çekiliyor ?

Aşk Mantık İntikam dizisi nerede çekiliyor ? Aşk Mantık İntikam dizisi stüdyo sahnelerinin olmasının yanı sıra İstanbul’ un çeşitli semtlerinin yanı sıra ağırlıklı Balat bölgesin de çekilmektedir.

Aşk Mantık İntikam dizi oyuncuları kimdir?

Aşk Mantık İntikam dizi yönetmeni Murat Öztürk üstlendiği Aşk Mantık İntikam’nın oyuncu kadrosunda; Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel paylaşırken, onlara Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Mehmet Korhan Fırat, Süleyman Atanısev, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Murat Karasu ve Mehmet Yılmaz gibi başarılı isimler de eşlik ediyor.

Suleyman Atanısev
Sevda Bas
Melisa Döngel
Mehmet Korhan Fırat
Zeynep Kankonde
Günay Karacaoğlu
Ceren Koç
Ilhan Sen
Tarık Serbetçioğlu
Birgül Ulusoy
Burak Yörük
Burcu Özberk

Aşk Mantık İntikam 4.Bölüm izle, Aşk Mantık İntikam dizisi, yeni bölüm izle, son bölüm izle, Aşk Mantık İntikam 4.Bölüm canlı izle, Aşk Mantık İntikam 4.Bölüm full izle, Aşk Mantık İntikam 4.Bölüm tek parça izle, Aşk Mantık İntikam 4.Bölüm kıyafetleri, dizisi oyuncuları, Aşk Mantık İntikam 4.Bölüm fragmanı

DMCA.com Protection Status