Aşk Engel Tanımaz

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Aşk Engel Tanımaz izle, 2021 Netflix Film Fragmanı konusu, oyuncuları, imdb puanı, Aşk Engel Tanımaz full hd izle, filmi Türkçe dublaj ve tek parça izle haberi

Aşk Engel Tanımaz film Hakkında

Aşk Engel Tanımaz filmi yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Sul più bello isimli Aşk Engel Tanımaz filmi Romantik, Dram türünde ki en iyi film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Aşk Engel Tanımaz film yönetmeni koltuğunda Alice Filippi otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Roberto Proia, Michela Straniero tarafından kaleme almıştır. Aşk Engel Tanımaz film oyuncuları ise Christian Malheiros, Rodrigo Santoro, Bruno Rocha gibi başarılı isimler süslemiştir. Aşk Engel Tanımaz IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

Aşk Engel Tanımaz film konusu nedir?

Aşk Engel Tanımaz film; Aşk Engel Tanımaz, nadir görülen bir hastalıkla boğuşan bir gencin hayatına odaklanıyor. Genç bir kız olan Marta, nadir görülen bir hastalığa yakalanır. Bir yandan tedavi gören Marta, bi yandan da yaşıtları gibi gerçek aşkı bulmanın hayalini kurar. En büyük hayali, hastalığı daha da ilerlemeden yakışıklı bir erkekten seni seviyorum kelimesini duymaktır. Oda arkadaşları Jacapo ve Federica’nın desteğiyle güzel zaman geçiren Marta, bir partide hayatının değişmesine neden olacak Arturo adında bir gençle tanışır.

Aşk Engel Tanımaz film Fragmanı

Aşk Engel Tanımaz film Oyuncuları kimdir?

Aşk Engel Tanımaz Film yönetmeni Alice Filippi üstlendiği Aşk Engel Tanımaz oyuncu kadrosunda; Ludovica Francesconi, Giuseppe Maggio, Eleonora Gaggero gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Ludovica Francesconi
Giuseppe Maggio
Eleonora Gaggero

Aşk Engel Tanımaz izle, Aşk Engel Tanımaz Netflix izle, Aşk Engel Tanımaz full izle, Aşk Engel Tanımaz tek parça izle, Aşk Engel Tanımaz film izle, Aşk Engel Tanımaz Türkçe Dublaj izle, Aşk Engel Tanımaz 720p izle, Aşk Engel Tanımaz 1080p izle, Aşk Engel Tanımaz film eleştirisi yorumları, Aşk Engel Tanımaz film konusu, Aşk Engel Tanımaz film oyuncuları, Aşk Engel Tanımaz film yönetmeni, Aşk Engel Tanımaz fragmanı, Aşk Engel Tanımaz imdb puanı,

DMCA.com Protection Status