Aşk 101 1. Sezon 2. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

‘Hayranlık’ adı ile yayınlanan 2. bölümde Eda, Osman, Sinan ve Kerem, Işık’tan yardım alırlar. Böylece Burcu ve Kemal hocaların bir rock konserinde bir araya gelmesini sağlarlar. Konser bitiminde de Kemal, Burcu’yu evine bırakmayı teklif edecektir.

Aşk 101 1. Sezon 2. Bölüm Ne Zaman | Yayın Tarihi

Netflix dijital platformunun yerli dizilerinden biri olan ve büyük ses getiren dizisi Aşk 101 1. Sezon 2. Bölüm izlemek isteyen dizi takipçilerinin en çok merak ettiği Aşk 101 1. Sezon 2. Bölüm ne zaman yayınlanacağı | yayın tarihi.

Haberimiz içeriğinde Aşk 101 1. Sezon 2. Bölüm fragmanı izleyebilir, dizinin yayınlanacağı tarihi öğrenebilir, konusu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sevilen dizinin yeni bölümü 24 Nisan 2020 tarihinde ekranlardaki yerini alacak.

Aşk 101 1. Sezon 2. Bölümde neler olacak merakla beklediğinizi biliyoruz. Ekranlara gelecek olan bölümde ne gibi gelişmeler yaşanacağını merak ediyorsanız haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Aşk 101 Dizisi Konusu :

Netflix ekranlarında yayına başlayacak olan Türk dizilerinden birisi olan Aşk 101’de Osman, Sinan, Kerem ve Eda okulda türlü sorunlar yaratmaktadırlar. Müdür ve öğretmenlerin hepsi bu ekipten yakalarını silkmektedirler. Onları dinleyen ve anlamaya çalışan bir öğretmenleri vardır; Burcu Hoca. Ancak Burcu Hoca’nın tayini çıkmıştır ve 2 ay içerisinde okuldan ayrılacaktır. Burcu Hoca giderse ekip ile ilgilenecek ve onların tavır ve davranışlarını anlamaya çalışacak kimse kalmayacaktır okulda. Bu nedenle arkadaş grubu Burcu Hoca’yı okulda tutabilmek için bir plan yapar. Basketbol hocaları ile Burcu Hoca arasında bir aşk doğması için kolları sıvayan arkadaş grubu, bir yandan da aşk ile ilgili birçok kavramı öğrenecek ve kendilerini aşkın pençesinde bulacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status