Arka Sokaklar 582. Bölüm izle; 19 Mart 2021 Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Kıyafetleri Arka Sokaklar izle, Tek Parça izle, Full izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Arka Sokaklar 582. Bölüm izle; 19 Mart 2021 dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, Kıyafetleri, yeni son bölüm Arka Sokaklar 582. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Arka Sokaklar 582. Bölüm 19 Mart 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Arka Sokaklar Geçen Bölüm Özeti

Arka Sokaklar 582. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Otoparktaki patlamadan üst katlardaki binada bulunan ekibimiz ve binada görev yapan polisler fazlasıyla etkilenir. Kimse ne olduğuna ilk başta anlam veremez. Patlama sırasında otoparkta Pınar ve Ali’de bulunmaktadır. Rıza ve ekibimiz soluğu otoparkta alır. Yaralanan polis arkadaşlarına ilk müdahaleyi yapmaya çalışırlar.

Olay yerinde can veren şehit polislerimizde vardır. Pınar’ın arabasının olduğu noktaya doğru ilerleyen Rıza Baba adeta nefes alamaz. Medar’ın bu bombalı saldırısının ardından ekibimiz işi daha da sıkı tutacaktır. Tüm imkanlarıyla Medar’ın peşine düşer. Patlamada şehit olan polislerimizin dışında Medar’ın kaçırdığı 2 polis memurundan da haber alınamıyordur. Aileleri perişan haldedir.

Arka Sokaklar 582. Bölüm izle Fragmanı

Arka Sokaklar dizi konusu

Arka Sokaklar dizisi; Yüzyıllara meydan okuyan büyülü, gösterişli güzellikleri ile hayranlık uyandıran bir şehir; İstanbul. Bu gösterişin ardında ki arka sokaklarını değiştirip herkes için daha güzel güvenli ve daha ‘yaşanabilir’ bir yer haline getirmek uğruna her türlü kötülüğe ve belaya meydan okuyan cesur polislerimiz.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nde çalışan özel sivil polis ekibi, minibüsleri ile bu metropolün sokakların karış karış ve yeni kanunsuzluk türlerine karşı mücadele ediyor. Polisimiz çeşitli ilginç ve çeşitli insanlarla karşılaşır. Sizi zaman zaman gülümseten ve bazen kalp kırıklığına neden olan bu hikayelere; Rıza Baba, profesyonel yıllarının deneyimi ve ‘babalık’ ile yaklaşan ekibin diğer genç üyelerine rehber olur. Rıza Baba; Ekibe hem mesleği hem de yaşamı hakkında birçok öğreti öğretecek, unutulanları hatırlatacak.

Kısacası polislerimizin ve ailelerinin hayatları ve İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek. sevinç, keder, sevgi ve yalnızlık içinde her zaman yanlarında olacaklar. İçlerinden biri sendelediğinde, hepsi ona destek olacak ve ayağa kalkacak.

Arka Sokaklar dizi oyuncuları kimdir?

Zafer Ergin (Rıza Baba),
Şevket Çoruh (Mesut),
Özgür Ozan (Hüsnü),
İlker İnanoğlu (Engin),
Oya Okar (Selin),
Alp Korkmaz (Ali),
Ozan Çobanoğlu (Hakan),
Merve Oflaz (Bahar),
Nazlı Tosunoğlu (Nazike),
Yiğitcan Ergin (Cemal),
Ela Yörüklü (Ezgi),
Hülya Kalebayır Çelik (Ayla),
Tunç Oğuz (Arda),
Yüsra Geyik (Zeliha),
Onur Bay (Tekin),
Kerimhan Duman (Tunç),
Ecem öz (Şule),
Elvan Dişli (Pınar),
Efe Günay (Haydarberk),
Ada Baykan (Zeyno Bebek),
Garip Kont

DMCA.com Protection Status