Arka Sokaklar 575. Bölüm Full izle Fragmanı 29 Ocak 2021 Tek Parça

Google News Abone Ol Sinefocus.com
38
Arka Sokaklar 575. Bölüm Full izle Fragmanı 29 Ocak 2021 Tek Parça

Arka Sokaklar 575. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Arka Sokaklar 575. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Tek başına Zafer’ in peşine düşen Bahar’ a ulaşılamamaktadır. Arka Sokaklar 575. Bölüm 29 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Arka Sokaklar Geçen Bölüm Özeti

Arka Sokaklar 575. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Tek başına Zafer’ in peşine düşen Bahar’ a ulaşılamamaktadır. Tüm ekip Bahar’ ın başına birşey gelmeden ona ulaşabilmek için seferber olmuş vaziyettedir. Bu arada Hüsnü’ nün telefonuna gelen bir haber üzerine Bahar’ ın baygın olarak Zafer’ in evi yakınlarında bulunduğudur.

Mesut ve Selin hemen bu bölgeye gelip Bahar’ ı hastaneye yetiştirirler. Bahar’ ın ciddi derece de darp edildiği ve bundan dolayı baygınlığı da sürmektedir. Durumu oldukça ciddidir.

Arka Sokaklar 575. Bölüm izle Fragmanı

Arka Sokaklar 575. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 29 Ocak 2021

Arka Sokaklar dizi konusu

Arka Sokaklar dizisi; Yüzyıllara meydan okuyan büyülü, gösterişli güzellikleri ile hayranlık uyandıran bir şehir; İstanbul. Bu gösterişin ardında ki arka sokaklarını değiştirip herkes için daha güzel güvenli ve daha ‘yaşanabilir’ bir yer haline getirmek uğruna her türlü kötülüğe ve belaya meydan okuyan cesur polislerimiz.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nde çalışan özel sivil polis ekibi, minibüsleri ile bu metropolün sokakların karış karış ve yeni kanunsuzluk türlerine karşı mücadele ediyor. Polisimiz çeşitli ilginç ve çeşitli insanlarla karşılaşır. Sizi zaman zaman gülümseten ve bazen kalp kırıklığına neden olan bu hikayelere; Rıza Baba, profesyonel yıllarının deneyimi ve ‘babalık’ ile yaklaşan ekibin diğer genç üyelerine rehber olur. Rıza Baba; Ekibe hem mesleği hem de yaşamı hakkında birçok öğreti öğretecek, unutulanları hatırlatacak.

Kısacası polislerimizin ve ailelerinin hayatları ve İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek. sevinç, keder, sevgi ve yalnızlık içinde her zaman yanlarında olacaklar. İçlerinden biri sendelediğinde, hepsi ona destek olacak ve ayağa kalkacak.

Arka Sokaklar dizi oyuncuları kimdir?

Zafer Ergin (Rıza Baba),
Şevket Çoruh (Mesut),
Özgür Ozan (Hüsnü),
İlker İnanoğlu (Engin),
Oya Okar (Selin),
Alp Korkmaz (Ali),
Ozan Çobanoğlu (Hakan),
Merve Oflaz (Bahar),
Nazlı Tosunoğlu (Nazike),
Yiğitcan Ergin (Cemal),
Ela Yörüklü (Ezgi),
Hülya Kalebayır Çelik (Ayla),
Tunç Oğuz (Arda),
Yüsra Geyik (Zeliha),
Onur Bay (Tekin),
Kerimhan Duman (Tunç),
Ecem öz (Şule),
Elvan Dişli (Pınar),
Efe Günay (Haydarberk),
Ada Baykan (Zeyno Bebek),
Garip Kont

Arka Sokaklar 575. Bölüm izle, Arka Sokaklar 575. Bölüm full izle, Arka Sokaklar 575. Bölüm tek parça izle, Arka Sokaklar 575. Bölüm ne zaman, Arka Sokaklar 575. Bölüm kıyafetleri, Arka Sokaklar 575. Bölüm ilk sahne, Arka Sokaklar 575. Bölüm ön izleme, Arka Sokaklar dizisi Yeni Son Bölüm izle, Arka Sokaklar Dizisi 29 Ocak 2021, Arka Sokaklar 575. Bölüm canlı izle, Arka Sokaklar 575. Bölüm kesintisiz izle, Arka Sokaklar 575. Bölüm 720p izle, Arka Sokaklar 575. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın