Arka Sokaklar 574. Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
30
Arka Sokaklar 574. Bölüm

Arka Sokaklar 574. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Arka Sokaklar 574. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Selin tehlikeli yerinden aldığı darbe sonucu İrfan tarafından hastaneye götürülerek acil ameliyata alınmıştır. Arka Sokaklar 574. Bölüm 22 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Arka Sokaklar Geçen Bölüm Özeti

Arka Sokaklar 574. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Selin tehlikeli yerinden aldığı darbe sonucu İrfan tarafından hastaneye götürülerek acil ameliyata alınmıştır. Ekip endişeli bir şekil de ameliyatın iyi sonuçlanmasını beklerken, gerginliği süren Mesut’ u sakinleştirmeye çalışmaktadırlar. Bütün sinirini İrfan’ dan çıkartırken Selin’ i bıçaklayanın Bekir olduğunu öğrenmesi ile çileden çıkmıştır. Ameliyat devam ederken Mesut’ u zaptetmek mümkün olmaz ve ortadan kaybolarak Bekir’ in peşine düşüp cezasını vermek istemektedir.

Zafer’ in kızını Ceren’ den gizlice kaçırarak şehirden uzakta ki bir eve saklaması emniyete yansımıştır. Hakan bunu duyar duymaz emniyete gelir ancak Engin, onun bu davadan uzak durmasını ister ve araştırmayı Bahar’ a verir. Hakan laf dinlemeyip Bahar’ ı takip ederek Zafer’ in yerini öğrenmenin peşindedir.

Eski bir Suriye’ li Asker olan Cabir savaşta eşini kaybedince kızıyla birlikte Türkiye’ ye gelmiştir. Annesinin ölümünden babasını sorumlu tutan Miral, babasından burada da kaçmıştır. Fuhuş batağına düşen Miral, babası askeri tecrübelerini kullanarak kızını bulmayı başarır. Ekip, her ne kadar davasında haklı olduğunu düşünceler de Cabir’ e karşı kanunlar ne diyorsa onu yapmak zorundadırlar.

Arka Sokaklar dizi konusu

Arka Sokaklar dizisi; Yüzyıllara meydan okuyan büyülü, gösterişli güzellikleri ile hayranlık uyandıran bir şehir; İstanbul. Bu gösterişin ardında ki arka sokaklarını değiştirip herkes için daha güzel güvenli ve daha ‘yaşanabilir’ bir yer haline getirmek uğruna her türlü kötülüğe ve belaya meydan okuyan cesur polislerimiz.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nde çalışan özel sivil polis ekibi, minibüsleri ile bu metropolün sokakların karış karış ve yeni kanunsuzluk türlerine karşı mücadele ediyor. Polisimiz çeşitli ilginç ve çeşitli insanlarla karşılaşır. Sizi zaman zaman gülümseten ve bazen kalp kırıklığına neden olan bu hikayelere; Rıza Baba, profesyonel yıllarının deneyimi ve ‘babalık’ ile yaklaşan ekibin diğer genç üyelerine rehber olur. Rıza Baba; Ekibe hem mesleği hem de yaşamı hakkında birçok öğreti öğretecek, unutulanları hatırlatacak.

Kısacası polislerimizin ve ailelerinin hayatları ve İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek. sevinç, keder, sevgi ve yalnızlık içinde her zaman yanlarında olacaklar. İçlerinden biri sendelediğinde, hepsi ona destek olacak ve ayağa kalkacak.

Arka Sokaklar dizi oyuncuları kimdir?

Zafer Ergin (Rıza Baba),
Şevket Çoruh (Mesut),
Özgür Ozan (Hüsnü),
İlker İnanoğlu (Engin),
Oya Okar (Selin),
Alp Korkmaz (Ali),
Ozan Çobanoğlu (Hakan),
Merve Oflaz (Bahar),
Nazlı Tosunoğlu (Nazike),
Yiğitcan Ergin (Cemal),
Ela Yörüklü (Ezgi),
Hülya Kalebayır Çelik (Ayla),
Tunç Oğuz (Arda),
Yüsra Geyik (Zeliha),
Onur Bay (Tekin),
Kerimhan Duman (Tunç),
Ecem öz (Şule),
Elvan Dişli (Pınar),
Efe Günay (Haydarberk),
Ada Baykan (Zeyno Bebek),
Garip Kont

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın