Arka Sokaklar 573. Bölüm izle Yeni Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Arka Sokaklar 573. Bölüm Tek Parça Fragmanı Full HD izle

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Arka Sokaklar 573. Bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Arka Sokaklar 573. Bölüm tek parça olarak full HD izlemek için tüm detaylar. Arka Sokaklar 573. Bölüm 15 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Ekip, Karaçamlı kırsalında rehin tutulan Mesut’ u sağ salim kurtarabilmek için acele bir çekil de harekete geçer.

Arka Sokaklar Geçen Bölüm Özeti

Arka Sokaklar 573. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Ekip, Karaçamlı kırsalında rehin tutulan Mesut’ u sağ salim kurtarabilmek için acele bir çekil de harekete geçer. Ekip, insansız Hava Aracının (İHA) çektiği görüntüler üzerine teröristlerin peşinden izlerini sürmektedir. Hüsnü, Selin, Ali ve Cemal Karaçamlı’daki özel harekat karakoluna giderek Mesut’ un kurtarılma operasyonunda bizzat bulunacaklardır.

Arka Sokaklar 573. Bölüm izle Yeni Son Bölüm Fragmanı

Bombalı eylemden kurtulmayı başaran Mesut Servan’ ın eline esir düşmüştür. Bu durum Servan’ ı yeterince mutlu etse de Mesut’ un başına birşey gelmeden kurtarılmalıdır. Servan, Rıza Baba ve ekibin ona yaptıklarının üzerine Mesut’ a işkence yaparak bu videoları da ekibe göndermektedir.

15 Ocak 2021 Arka Sokaklar 573. Bölüm Tek Parça Full HD izle,

Arka Sokaklar dizi konusu

Yüzyıllara meydan okuyan büyülü, gösterişli güzellikleri ile hayranlık uyandıran bir şehir; İstanbul. Bu gösterişin ardında ki arka sokaklarını değiştirip herkes için daha güzel güvenli ve daha ‘yaşanabilir’ bir yer haline getirmek uğruna her türlü kötülüğe ve belaya meydan okuyan cesur polislerimiz.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nde çalışan özel sivil polis ekibi, minibüsleri ile bu metropolün sokakların karış karış ve yeni kanunsuzluk türlerine karşı mücadele ediyor. Polisimiz çeşitli ilginç ve çeşitli insanlarla karşılaşır. Sizi zaman zaman gülümseten ve bazen kalp kırıklığına neden olan bu hikayelere; Rıza Baba, profesyonel yıllarının deneyimi ve ‘babalık’ ile yaklaşan ekibin diğer genç üyelerine rehber olur.

Arka Sokaklar Son Bölüm izle, Arka Sokaklar izle

Rıza Baba; Ekibe hem mesleği hem de yaşamı hakkında birçok öğreti öğretecek, unutulanları hatırlatacak. Kısacası polislerimizin ve ailelerinin hayatları ve İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek. sevinç, keder, sevgi ve yalnızlık içinde her zaman yanlarında olacaklar. İçlerinden biri sendelediğinde, hepsi ona destek olacak ve ayağa kalkacak.

Arka Sokaklar dizi oyuncuları kimdir?

Zafer Ergin (Rıza Baba),
Şevket Çoruh (Mesut),
Özgür Ozan (Hüsnü),
İlker İnanoğlu (Engin),
Oya Okar (Selin),
Alp Korkmaz (Ali),
Ozan Çobanoğlu (Hakan),
Merve Oflaz (Bahar),
Nazlı Tosunoğlu (Nazike),
Yiğitcan Ergin (Cemal),
Ela Yörüklü (Ezgi),
Hülya Kalebayır Çelik (Ayla),
Tunç Oğuz (Arda),
Yüsra Geyik (Zeliha),
Onur Bay (Tekin),
Kerimhan Duman (Tunç),
Ecem öz (Şule),
Elvan Dişli (Pınar),
Efe Günay (Haydarberk),
Ada Baykan (Zeyno Bebek),
Garip Kont

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status