Arka Sokaklar 556. Bölüm Sezon Finali – 12 Haziran 2020 Cuma

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar 556. Bölüm Sezon Finali ile 12 Haziran 2020 Cuma günü ekranlara veda ediyor. Arka Sokaklar 556. Bölüm Sezon Finali fragmanı izlemek ve dizide hangi gelişmelerin yaşanacağını öğrenmek isteyenler detayları haberimizde bulabilirler.

Arka Sokaklar Ekibi, bu defa yasa dışı kafes dövüşü yapan bir çeteyi takip altına alıyor. Yasa dışı dövüşlerde ölenler ile ilgili bir araştırma yapmaya başlayan ekip, Hakan’ı çetenin içine sokmak için girişimde bulunur. Hakan, bu dövüşleri düzenleyenler ile ilgisi olduğunu düşündüğü bir spor salonu işletmecisine kendisi için bir dövüş hazırlatır. Ekip, Hakan’ın kendilerine verdiği adrese gider. Bu arada Hakan, kafasına vurulan bir cisim ile bayıltılır. Ekip kendilerine verilen adrese gittiklerinde işin içinde bir terlik olduğunu anlar. Boks maçlarını düzenleyen çete Hakan’ın bir polis olduğunu anlamıştır ve takip cihazını da Hakan’ın üzerinden almıştır.

Ekip arkadaşları Hakan’ın hayatından endişe duymaya başlarlar. Hakan’ın bir kafes içerisinde üç kişi ile dövüşünü canlı olarak izleyen ekip, Hakan’ın aldığı darbeler sonucunda yere yığıldığını görür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status