Arka Sokaklar 539. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Arka Sokaklar 539. Bölüm Fragmanı Özeti ile bu gece ekranlara gelecek sevilen dizi Arka Sokaklar 539. Bölüm Full HD Tek Parça izle

Arka Sokaklar 539. Bölüm Özeti | Full HD

Kanal D ekranlarında uzun yıllardır yayın hayatına aralıksız devam eden ve her zaman reytinglerde ön sıralarda yer almayı başarmış olan dizi Arka Sokaklar 539. Bölümü ile izleyicilerle buluşuyor. Arka Sokaklar dizisi 539. Bölümünde dizide neler olacağını ve dizinin yeni bölümü için yayınlanan fragmanı öğrenmek istiyor iseniz yazımızın devamını okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Dizinin merakla beklenen fragmanı kısa bir süre önce ekranlarda gösterilmeye başlandı. Dilerseniz dizinin geçen hafta ekranlara yansıyan bölümünde hangi gelişmeler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım. Sivil toplum gönüllüsü olan Herman’ın kilisede cenaze töreni için ayin yapılırken ayini uzaktan izlemekte olan Abdülbaki yakalanır ve sorguya alınır. Sorgusunda Herman’ın yanında çalışmakta olduğunu, radikal bir örgüt adına faaliyet gösterdiği için de aralarının bozuk olduğunu dile getirir. Kendisine Tarık ile ilgili sorular yöneltildiğinde ise Tarık’ın örgüt listesini ele geçirmek istediği için görüştüklerini belirtir. Herman örgüt listesini kasada saklamıştır. Herman’ın Türkiye’de irtibat kurduğu örgüt üyesinin Nevres isimli bir kişi olduğunu söyler.

Arka Sokaklar 539. Bölüm Fragmanı | Tek Parça

Diğer taraftan Bahar’ın Hakan yüzünden başına gelenler Arif Müdür’ü çileden çıkarmıştır ve bu nedenle Hakan’ın meslekten men edilmesini istemektedir. Hakan’ın narkotik şubeye gönderilmesi konusunda ikna olur. Bu arada ufak bir mahallede cinayetler işlenmekte ve büyükbaş hayvanlar sırra kadem basmaktadır. Ekip bu olaya müdahale için yola koyulur, bu arada Bahar bir ahırda çıkan yangının ortasında kalırken onu canını hiçe sayarak kurtarmaya çalışan kişi Hakan olacaktır.

Arka Sokaklar 539. Bölüm izle, Arka Sokaklar 539. Bölüm full izle, Arka Sokaklar 539. Bölüm hd izle, Arka Sokaklar 539. Bölüm tek parça izle, Arka Sokaklar 539. Bölüm Son Bölüm izle, Arka Sokaklar 539. Bölüm Yeni Bölüm izle, Arka Sokaklar 539. Bölüm Özeti, Arka Sokaklar 539. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status