Arıza 24. bölüm izle Full Fragmanı Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Arıza 24. bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Arıza 24. bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Ali Rıza’nın Balaban’dan hesap sorduğu tanıtımda konsorsiyumda gerilim artıyor. Balaban’ın söylediklerine inanmadığını söyleyen Halide, Ali Rıza’nın cevabıyla şoke oluyor. Arıza 24. bölüm 28 Şubat 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Arıza Geçen Bölüm Özeti

Arıza 24. bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Ali Rıza’nın Balaban’dan hesap sorduğu tanıtımda konsorsiyumda gerilim artıyor. Balaban’ın söylediklerine inanmadığını söyleyen Halide, Ali Rıza’nın cevabıyla şoke oluyor. Aksiyon dolu sahnelerin nefes kestiği anlar heyecanla beklenirken, konsorsiyumda alınan kararla masanın yeni kılıcının kim olacağı akıllarda soru işareti bırakıyor. Ali Rıza ve konsorsiyum arasında yaşananlar ise merakla bekleniyor.

Arıza 24. bölüm Fragmanı

Arıza dizi konusu

Askerliğini komando olarak özel görevler almış cesur bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ailesi ile kendi halinde sıradan bir hayat sürmektedir. Mahallesinde sevilen, sayılan sözünün eri babayiğit bir delikanlıdır. Birgün taksisine aldığı bir müşteri olan Halide’nin (Ayça Ayşin Turan) peşinde ki takıntılısı ile aralarında çıkan kavgaya dahil olan Ali Rıza’ nın hayatı o günden sonra tamamen değişir. Halide’ nin hayatına girmesi ile aynı zamanda Türkiye’ nin en büyük mafya patronları ile arasında büyük bir savaşın başlangıcı olmuştur.

Arıza dizisi Nerede Çekiliyor ?

Arıza dizisi nerede çekiliyor sorularının çok sorulduğu ekranların sevilen dizisi İstanbul’ da çekilmektedir. Sahnelerin ağırlıklı olarak Üsküdar ve Beykoz ilçeleri arasında çekilmektedir. Yer yer Çamlıca tepesi Ortaköy’ de de dizi çekimlerine sık sık yer verilmektedir.

Arıza dizi oyuncuları kimdir?

Arıza dizisi oyuncu kadrosunda; Yönetmen koltuğun da Recai Karagöz’ün oturduğu, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza dizi oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Murat Daltaban, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Dilara Aksüyek, Pınar Çağlar Gençtürk, Uygar Özçelik, Ali Rıza Kubilay, Ali Seçkiner Alıcı, Yağız Can Konyalı, Hazal Benli, Cankat Aydos, Kemal Burak Alper, Duygu Akdeniz, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular dizinin oyuncu kadrosunu süslemektedir.

Tolga Sarıtaş (Ali Rıza Altay)
Ayça Ayşin Turan (Halide Gürkan)
Ahmet Mümtaz Taylan (Haşmet Gürkan)
Olgun Toker (Burak Ersoylu)
Levent Can (Fuat Ersoylu)
Murat Daltaban (Muzaffer Cura)
Dilara Aksüyek (Füsun Yılmaz)

Arıza 24. bölüm izle, Arıza 24. bölüm full izle, Arıza 24. bölüm tek parça izle, Arıza 24. bölüm ne zaman, Arıza 24. bölüm kıyafetleri, Arıza 24. bölüm ilk sahne, Arıza 24. bölüm ön izleme, Arıza dizisi Yeni Son Bölüm izle, Arıza Dizisi 28 Şubat 2021, Arıza 24. bölüm canlı izle, Arıza 24. bölüm kesintisiz izle, Arıza 24. bölüm 720p izle, Arıza 24. bölüm 1080p izle

DMCA.com Protection Status