Arıza 19. Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
92
Arıza 19. Bölüm

Arıza 19. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Arıza 19. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Burak, Halide’ yi öldürmek için ailesini öldürdüğü orman yolunu seçmiştir. Arıza 19. Bölüm 24 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Arıza Geçen Bölüm Özeti

Arıza 19. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Burak, Halide’ yi öldürmek için ailesini öldürdüğü orman yolunu seçmiştir. Halide’ nin Fuat’ ın elinde olduğu öğrenilmiş ve vurulduğunu durumunun ağır olduğu ortaya çıkmıştır. Taksi durağında ki patlama sonucu dostlarını kaybetmişlerdir. Ali Rıza ise Halide’ nin hayatına karşılık kendi hayatını ortaya koyar ve onun yerine Burak’ ın rehini olur.

Arıza 19. Bölüm Fragmanı

Arıza 19. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 24 Ocak 2021

Arıza dizi konusu

Arıza dizisi; Askerliğini komando olarak özel görevler almış cesur bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ailesi ile kendi halinde sıradan bir hayat sürmektedir. Mahallesinde sevilen, sayılan sözünün eri babayiğit bir delikanlıdır. Birgün taksisine aldığı bir müşteri olan Halide’nin (Ayça Ayşin Turan) peşinde ki takıntılısı ile aralarında çıkan kavgaya dahil olan Ali Rıza’ nın hayatı o günden sonra tamamen değişir. Halide’ nin hayatına girmesi ile aynı zamanda Türkiye’ nin en büyük mafya patronları ile arasında büyük bir savaşın başlangıcı olmuştur.

Arıza 19. Bölüm Tek Parça izle, Full izle

Arıza dizisi Nerede Çekiliyor ?

Arıza dizisi nerede çekiliyor sorularının çok sorulduğu ekranların sevilen dizisi İstanbul’ da çekilmektedir. Sahnelerin ağırlıklı olarak Üsküdar ve Beykoz ilçeleri arasında çekilmektedir. Yer yer Çamlıca tepesi Ortaköy’ de de dizi çekimlerine sık sık yer verilmektedir.

Arıza dizi oyuncuları kimdir?

Arıza dizisi oyuncu kadrosunda; Yönetmen koltuğun da Recai Karagöz’ün oturduğu, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza dizi oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Murat Daltaban, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Dilara Aksüyek, Pınar Çağlar Gençtürk, Uygar Özçelik, Ali Rıza Kubilay, Ali Seçkiner Alıcı, Yağız Can Konyalı, Hazal Benli, Cankat Aydos, Kemal Burak Alper, Duygu Akdeniz, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular dizinin oyuncu kadrosunu süslemektedir.

Tolga Sarıtaş (Ali Rıza Altay)
Ayça Ayşin Turan (Halide Gürkan)
Ahmet Mümtaz Taylan (Haşmet Gürkan)
Olgun Toker (Burak Ersoylu)
Levent Can (Fuat Ersoylu)
Murat Daltaban (Muzaffer Cura)
Dilara Aksüyek (Füsun Yılmaz)

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın