Arıza 18. Bölüm

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Arıza 18. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Arıza 18. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Halide ve Burak’ın yolda olduğu anların dikkat çektiği tanıtımda Fuat’ın Halide’yi rehin aldığı öğreniliyor. Arıza 18. Bölüm 17 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Arıza Geçen Bölüm Özeti

Arıza 18. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Halide ve Burak’ın yolda olduğu anların dikkat çektiği tanıtımda Fuat’ın Halide’yi rehin aldığı öğreniliyor. Taksi durağında yaşanan büyük patlama korku dolu anlara sahne olurken, babasından Halide’nin işini bitirmesi için emir alan Burak’ın ne yapacağı şimdiden merak konusu oluyor.

Arıza 18. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 17 Ocak 2021

Seyircileri derinden etkileyen tanıtımda Halide’nin Ali Rıza’ya söylediği etkileyici sözler dikkat çekiyor. İkilinin duygusal anları ekranlara gelirken, Ali Rıza’yı karşısında gören Halide’nin tepkisi ise neler olacağına dair büyük merak uyandırıyor.

Arıza 18. Bölüm Tek Parça izle, Full izle

Arıza dizi konusu

Arıza dizisi; Askerliğini komando olarak özel görevler almış cesur bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ailesi ile kendi halinde sıradan bir hayat sürmektedir. Mahallesinde sevilen, sayılan sözünün eri babayiğit bir delikanlıdır. Birgün taksisine aldığı bir müşteri olan Halide’nin (Ayça Ayşin Turan) peşinde ki takıntılısı ile aralarında çıkan kavgaya dahil olan Ali Rıza’ nın hayatı o günden sonra tamamen değişir. Halide’ nin hayatına girmesi ile aynı zamanda Türkiye’ nin en büyük mafya patronları ile arasında büyük bir savaşın başlangıcı olmuştur.

Arıza dizi oyuncuları kimdir?

Tolga Sarıtaş (Ali Rıza Altay)
Ayça Ayşin Turan (Halide Gürkan)
Ahmet Mümtaz Taylan (Haşmet Gürkan)
Olgun Toker (Burak Ersoylu)
Levent Can (Fuat Ersoylu)
Murat Daltaban (Muzaffer Cura)
Dilara Aksüyek (Füsun Yılmaz)

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status