Arıza 10. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Arıza 10. Bölüm izle! Arıza 10. Bölüm fragmanı full hd tek parça izle

Arıza 10. Bölüm izle! ShowTV ekranlarında seyirci karşısına çıkıyor. Arıza 10. Bölüm fragmanı full hd tek parça izlemek için son bölümünü merakla bekliyor. Arıza 10. bölümünde heyecan dorukta olacak! Peki ama Arıza 10. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Arıza 10. Bölüm tüm detayları!

Arıza 10. Bölüm izle! Arıza 10. Bölüm fragmanı full hd tek parça izle

Halide ve Arıza arasında büyük gerginlik yaşanmaktadır. Tartışmaları sırasında Halide’ nin Arıza’ya aşkını ilan etmesi üzerine ve ” Sen daha beni sevdiğini bile söyleyemiyorsun! ” demesiyle Arıza Halide’ ye aşkını onu öperek karşılık vermiştir. Öte yandan Cabir, Ali Rıza’ nın kardeşini rehin alarak büyük bir çatışmaya girerler Bu arada Ali Rıza’ nın kardeşi Mert vurularak yaralanır. Ali Rıza, Cabir’in vurduğu Mert’i hastaneye yetiştirir ve hemen ameliyata alınarak kurtarılır. Ancak Cabir Mert’in ameliyatla kurtarıldığını öğrenmesi üzerine tekrar harekete geçerek yarım kalan işi bitirmek ister.

Ali Rıza ise Cabir sayesinde konsorsiyumun işini bitirebileceğini düşündüğü yeni planını Muzaffer ile paylaşır ve vakit kaybetmeden harekete geçer. Cabir saldırdıkça konsorsiyum çatırdamaya başlamıştır. Ali Rıza Murat ve Derya’nın hayatını kurtararak Burak’ ı iyice ekarte etmiştir. Bu hamlesi ile Burak Konsorsiyumdan atılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status