Ariana Grande: Excuse Me, I Love You

Google News Abone Ol Sinefocus.com
55
Ariana Grande: Excuse Me, I Love You

Ariana Grande: Excuse Me, I Love You izle; 2019 Yapımı Film fragmanı konusu, Oyuncuları Ariana Grande: Excuse Me, I Love You tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Ariana Grande: Excuse Me, I Love You filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Ariana Grande: Excuse Me, I Love You filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Ariana Grande: Excuse Me, I Love You film Hakkında

Ariana Grande: Excuse Me, I Love You filmi 21 Aralık 2020 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Biyografi Müzik Belgesel türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Story Syndicate, Paul Dugdale otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Story Syndicate, Paul Dugdale almıştır. Ariana Grande: Excuse Me, I Love You başrol oyuncu kadrosunu ise Ariana Grande gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 37 dakika olup, 6,5 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Ariana Grande film konusu, Fragmanı

Ariana Grande: Excuse Me, I Love You film konusu

Ariana Grande: Excuse Me, I Love You filmi; Grammy ödüllü şarkıcı-söz yazarı Ariana Grande başarı öyküsüne değinilen dünya çapın da büyük ses getiren ünlü şarkıcının hayatından kesinler bunmaktadır. 2019 yılın da çıktığı turnesin de yaşanılanlar sinemaya aktarılmış. Ariana Grande’nin dünya turun da hayranları mest eden performanslarında kesitler sunulan belgesel tadın bir yapım. Sadece sahne performansları değil aynı zaman da sahne arkasın da yaşanılanlar. prova görüntüleri ve tur boyunca yol maceraları ile izleyiciyle buluşuyor.

Excuse Me, I Love You film konusu, Fragmanı

Ariana Grande: Excuse Me, I Love You film oyuncuları kimdir?

Ariana Grande

Bir cevap yazın