Archenemy

Google News Abone Ol Sinefocus.com
220
Archenemy

Archenemy izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Archenemy tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Archenemy filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Archenemy filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Archenemy film Hakkında

Archenemy filmi 10 Aralık 2020 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Aksiyon Fantastik Macera türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Adam Egypt Mortimer otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Adam Egypt Mortimer, Adam Egypt Mortimer almıştır. Archenemy başrol oyuncu kadrosunu ise Joe Manganiello, Amy Seimetz, Skylan Brooks gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 sa. 30 dk. olup, 5 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Archenemy film konusu

Max Fist, başka bir zaman ve boyutta yaşayan adamdır. Yaşadığı farklı boyuttan dünyaya düşer. Kendisinin özel güçleri olmayan bir süper kahraman olarak görmektedir. Archenemy, Kimseyi buna inandırmayı başaramaz. Dünya da tanıştığı Hamster adlı gençle dostluk kurmuştur. Dünya da kendisine ondan başka inanan yoktur. Max’ in anlattıklarına bir süper kahraman olduğuna, başka bir boyuttan geldiğine birtek Hamster inanmaktadır.

Archenemy film oyuncuları kimdir?

Joe Manganiello – Max Fist
Skylan Brooks – Hamster
Zolee Griggs – Indigo
Paul Scheer – Krieg
Amy Seimetz – Cleo Ventrik
Glenn Howerton – The Manager

Bir cevap yazın