Araf 4 Meryem

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Araf 4 Meryem Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 13 Mart 2020

Araf 4 Meryem Filmi Yönetmeni : Gökhan Arı

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Berrak Öztekin, Derya Şen, Damla Özovalı

Fragman yayınlandığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerine çekti.

Filmin Konusu : Araf 4 Meryem izle, Meryem mesleği öğretmenlik olan genç bir kadındır. Meryem mesleğine yeni başlamıştır ve teyzesi Nurten’in yanında yine öğretmen olan arkadaşı Güzide ile beraber yaşamaktadır. Teyzesi Nurten’in biri kız biri oğlan olmak üzere iki adet çocuğu bulunmaktadır. Meryem hayatını normal bir şekilde sürdürürken bu normallik uzun süre devam etmez. Bir zaman sonra ev içerisinde garip olaylara tanık olmaya başlar. Ancak bunların psikolojik nedenlerden kaynaklandığını düşünmeye başlar. Bir süre sonra benzer olayları aynı evde yaşamakta olduğu öğretmen arkadaşı Güzide’nin de yaşadığını öğrenince oldukça tedirgin olur. Meryem bu olayları anlamaya çalışırken teyzesi Nurten ise bunların yaşanma sebebini bilmektedir. Nurten geçmişin sırlarına vakıftır ve bu yaşananların bedelini ödeyecek kişi is Meryem’den başkası değildir.

Mart 2020’de sinema salonlarında yerini alması beklenen film korku ve gerilim türünde bir yapım olup yönetmen koltuğunda Gökhan Arı yer almaktadır. Filmde Berrak Öztekin, Derya Şen, Damla Özovalı gibi isimler oyuncu olarak rol almışlardır. Filme ait fragmanı sitemizden izleyebilir ve film hakkında detaylı bilgiye bu yazımızı okuyarak sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kuruluş Osman Bölüm Fragmanı | Kuruluş Osman Bölüm Full HD Tek Parça izle
Kuruluş Osman 13.Bölüm Fragmanı 4 Mart 2020

Kuruluş Osman 13.Bölüm Fragmanı 4 Mart 2020 Kuruluş Osman 13.Bölüm Fragmanı Özeti 4 Mart 2020 yeni son bölümü Yayınlandı heyecanla

Kapat
DMCA.com Protection Status