Antebellum Yeni Fragman Yayınlandı

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Gerilim ve Korku türünde bir yapım olan Antebellum filminin 20 Ağustos 2020 tarihinde vizyona girmesi planlanmaktadır. Haberimiz içeriğinde Antebellum Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Antebellum Film Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izle

Antebellum Filmi Oyuncuları

Antebellum filminin oyuncu kadrosunda Janelle Monae, Jena Malone, Kiersey Clemons yer almaktadır. Filmin yönetmenliğini ise Gerard Bush, Christopher Renz yapmaktadır.

Antebellum Filmi Konusu

Daha çok şarkıcı kimliğiyle tanınan, son yıllarda ise Hidden Figures ve Moonlight gibi filmlerde ortaya koyduğu performansıyla oyunculuk konusunda da iddialı olduğunu gösteren Janelle Monae’nin başrolünü üstlendiği film, Amerikan İç Savaşı ile günümüz arasında gidip gelen bir hikaye anlatıyor. Günümüzde başarılı bir yazar olan ve kadın hakları için mücadele eden Veronica Henley, anlam veremediği bir şekilde kendisini köleliğin halen devam ettiği on dokuzuncu yüzyılda, geçmişteki akrabalarıyla birlikte bulur. Büyük bir gizem ve korkunç bir gerçeklikte hapsolan Veronica, çok geçmeden içine düştüğü duruma neden olan gizemi ortaya çıkarmalıdır. Yönetmen koltuğunda Gerard Bush ve Christopher Renz’i birlikte gördüğümüz filmin oyuncu kadrosunda, Jena Malone, Kiersey Clemons gibi isimler de yer alıyor. Film, 2020’de sinemaseverleri salonlara çekecek nitelikte bir korku filmi olarak öne çıkıyor.

Antebellum Filmi Vizyon Tarihi | Ne Zaman

Filmin ülkemizde gösterime gireceği tarih olarak 21 Ağustos 2020 tarihi belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status