Another Round – Druk

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Another Round – Druk izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Another Round – Druk tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Another Round – Druk filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Another Round – Druk filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Another Round – Druk film Hakkında

Another Round – Druk filmi 12 Eylül 2020 (Kanada) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Komedi Dram türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Thomas Vinterberg otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Thomas Vinterberg, Tobias Lindholm almıştır. Another Round – Druk başrol oyuncu kadrosunu ise Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 sa. 57 dk. olup, 7,9′ lük IMDb puanına sahiptir.

Another Round – Druk film konusu

Martin, lise öğretmeni olarak görev yapan bu süreçte kendini iyice yorulmuş ve yaşlanmış hisseden bir adamdır. Özel hayatı da hiç iyi gitmeyen Martin’ in evliliği de sorunlar içindedir. İş hayatının da çok parlak olmadığı bir dönem de olan adam iyice kendini çaresizlik içinde hissetmeye başlamıştır. Okul idaresi öğrenciler ve velileri Martin’ in sözleşmesini iptal edip görevi bırakmasını ister. Martin hergün belirli seviyede alınan alkolün zihni kuvvetlendirdiği tezini savunmaktadır. Bu tezinin doğruluğunu kanıtlamak için bir proje geliştirir. Üç arkadaşı ile birlikte bu deneye başlarlar. Hergün aynı oranda düzenli alkol tüketimine başlamışlardır. Ancak takip eden zaman içinde hepsinde farklı etkiler görünmeye başlar.

Another Round – Druk film oyuncuları kimdir?

Mads Mikkelsen – Martin
Thomas Bo Larsen – Tommy
Lars Ranthe – Peter
Magnus Millang [da] – Nikolaj
Maria Bonnevie – Anika
Susse Wold – Rektor

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status