Annette

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Annette izle, 2019 Netflix Film Fragmanı konusu, oyuncuları, imdb puanı, Annette full hd izle, filmi Türkçe dublaj ve tek parça izle haberi. Annette, dünyaca ünlü bir soprano ve onun stand-up komedyeni olan eşinin hikayesini konu ediyor. Henry, sert bir mizah anlayışına sahip bir stand-up komedyenidir.

Annette film Hakkında

Annette filmi yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Annette isimli Annette filmi Müzikal, Romantik, Dram türünde ki en iyi film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Annette film yönetmeni koltuğunda Leos Carax otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Ron Mael, Russell Mael tarafından kaleme almıştır. Annette film oyuncuları ise Christian Malheiros, Rodrigo Santoro, Bruno Rocha gibi başarılı isimler süslemiştir. Annette IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

Annette film konusu nedir?

Annette film; Annette, dünyaca ünlü bir soprano ve onun stand-up komedyeni olan eşinin hikayesini konu ediyor. Henry, sert bir mizah anlayışına sahip bir stand-up komedyenidir. Ann ise dünyaca ünlü bir soprano. Tutku dolu olan çiftin hayatı, çocukları Annette’in doğumuyla alt üst olur. Annette, kimsenin hayal edemeyeceği bir kadere sahiptir ve bu durum Henry ve Ann’in hayatlarının değişmesine neden olur.

Annette film Fragmanı

Annette film Oyuncuları kimdir?

Annette Film yönetmeni Leos Carax üstlendiği Annette oyuncu kadrosunda; Adam Driver, Marion Cotillard, Simon Helberg gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Adam Driver – Henry Mc Henry
Marion Cotillard – Ann Defrasnoux
Simon Helberg – The Accompanist
Devyn McDowell – Annette in Prison
Sinay Bavurhe – Chorus Girl
Franziska Grohmann – Chorus Girl
Rachel Mulowayi – Chorus Girl
Christiane Tchouhan – Chorus Girl
Iman Europe – Chorus Girl
Cindy Almouzni – Chorus Girl
Lauren Evans – Chorus Girl

DMCA.com Protection Status