Anne+ Film Konusu, Oyuncuları, Yönetmeni, Fragmanı, Netflix

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Anne+ 2022 Filmi Konusu, oyuncuları, Netflix, fragmanı, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Anne+ Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 11 Şubat 2022 olarak açıklanan LGBTQ Filmleri, Dram türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 6,4 Film Önerileri arasında yer alan sinema filmidir. Anne+ film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 saat 47 Dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Hollanda’ da gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Valerie Bisscheroux yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Hanna van Vliet, Jouman Fattal, Thorn de Vries, Jade Olieberg, Eline van Gils, Jesse Mensah, Huib Cluistra, Ayla Çetin Satijn, Amy van der Weerden, Anne-Chris Schulting gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Anne+ filmi; Yönetmenliğini Valerie Bisscheroux’ ın yaptığı LGBTQ Filmleri, Dram türünde ki Anne+ filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Hanna van Vliet‘in dizisinden sinemaya uyarlanan filmi ile izleyici ile yeni kurgusu buluşuyor. En büyük hayallerinden biri olan devam etmekte olduğu romanını bitirmek isteyen bir kadının yaşam öyküsü konu ediliyor. Amsterdam‘ da yaşayan genç roman yazarı, yazısını tamamlayıp kitabını çıkartmak için uğraşmaktadır. Romanı çıktıktan sonra Montreal’e ilişkisini sürdürmek için taşınma planları içindedir.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Valerie Bisscheroux oyuncu kadrosu; Hanna van Vliet, Jouman Fattal, Thorn de Vries, Jade Olieberg, Eline van Gils, Jesse Mensah, Huib Cluistra, Ayla Çetin Satijn, Amy van der Weerden, Anne-Chris Schulting başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

LGBTQ Filmleri, Dram 2022 Film Haberleri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Anne+, Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, Anne+, ne zaman çıkacak, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

DMCA.com Protection Status