Ambulans Film Konusu, Oyuncuları, imdb Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Ambulans Filmi 2022 Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Ambulans Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 11 Mart 2022 olarak açıklanan Gerilim, Dram, Aksiyon türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 2022 hd film izle arasında yer alan sinema filmidir. Ambulans film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 2 Saat 17 Dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri ABD’de gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Michael Bay yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Jake Gyllenhaal, Yahya Abdul-Mateen II, Eiza González, Moses Ingram, Garret Dillahunt gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Ambulans filmi; Yönetmenliğini Michael Bay’ ın yaptığı Gerilim, Dram, Aksiyon türünde ki Ambulans filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Eski asker karısının ameliyatı için gerekli parayı toparlayabilmek için illegal olaylara bulaşmıştır. Birçok suç kaydı olan üvey kardeşi ile bir soygun planlarlar. Soyacakları banka planının da hiç birşey planladıkları gibi gitmez ve işler oldukça karışır.

Eski asker Gazi Will Sharp, karısının tedavisi için gerekli yüksek miktarda parayı toparlayabilmek için suç işlemeyi de göze almıştır. Azılı bir suçlu olan evlatlık kardeşi olan Danny’nin para sorunu olmadığını bilmektedir. En son yardım istenecek kişi olduğunu bildiği halde çaresizlikten onun yardımını talep eder. Ancak Danny bunu fırsata çevirir ve planladığı bir banka soygunun da kendisine yardım etmesi karşılığında gereken yardımı yapacağını belirtir. Los Angeles tarihinin en büyük banka soygunu planlanmaktadır. 32 milyon dolarlık büyük bir servetten bahsedilen bu soygun bekledikleri kadar kolay olmayacaktır. Will, karısının hayati tehlikesinden dolayı bu büyük tehlikenin içine girmeyi çaresizce kabul eder.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Michael Bay oyuncu kadrosu; Jake Gyllenhaal, Yahya Abdul-Mateen II, Eiza González, Moses Ingram, Garret Dillahunt gibi başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

Gerilim, Dram, 2022 Aksiyon Film izle arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Ambulance Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, Ambulans, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status