Aman Doktor Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Aman Doktor izle; 2017 Yapımı Film fragmanı konusu, Oyuncuları Aman Doktor tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Aman Doktor filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Aman Doktor filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Aman Doktor film Hakkında

Aman Doktor filmi 26 Nisan 2018 (Almanya) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Dram türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Tony Gatlif otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Tony Gatlif almıştır. Aman Doktor başrol oyuncu kadrosunu ise Daphne Patakia, Simon Abkarian, Maryne Cayon gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 37 dakika olup, 7,2 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Aman Doktor film konusu

Aman Doktor film; Kakourgos’un, eski bir denizci olan adam teknesi arızalanınca tamiri için gerekli parçayı almak için istanbul’ a gitmesi gerekmektedir. Maddi zorluklar içinde olan evine gelme ihtimali olan hacizden dolayı buradan ayrılamaz. Onun için deli dolu biri olan yeğenini istanbul’ a gönderir. Djam, insani yardım gönüllüsü görevli olan kimsesiz ve parasız Avril ile tanışmasıyla ikili İstanbul’ a doğru bir yolculuğa başlarlar. Midilli, İstanbul arası müzik ve ümitleriyle dolu bu yolculukları ikilinin arkadaşlıkları ikisinin de hayatında büyük değişiklikler yaşanmasını sağlayacaktır.

Aman Doktor izle Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Aman Doktor film oyuncuları kimdir?

Daphné Patakia : Djam
Maryne Cayon : Avril
Simon Abkarian : Kakourgos
Kimon Kouris : Pano
Solon Lekkas : Solon
Eleftheria Komi : Maria
Yannis Bostantzoglou : Baba

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status