Amacı Olmayan Grup

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Amacı Olmayan Grup Filmin Yönetmeni: Ali Tanrıverdi

Filmin Oyuncuları: Sarp Bozkurt, Ali Barkın, Naz Çağla Irmak

Filmin Türü: Komedi                                                                              

Filmin Vizyon Tarihi : 20 Mart 2020

Filmin Süresi : —-

Amacı Olmayan Grup Filmi konusu; Amacı Olmayan Grup izle, Sosyal medyada bir hayli popüler olan sayfalardan Amacı Olmayan Grup, yani AOG ile aynı adı taşıyan film, Onur ve Sercan adında iki kafadarın açtıkları sayfa ile değişen hayat hikayelerini konu alıyor. Film, AOG sayfasından çok, sosyal medyada açılan ve belli bir kitleye hitap eden grupları, mizansen yönüyle ele alan bir yapım olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Filmde, Çetin ailesinin hayatta pek bir amacı olmayan oğulları Onur ve dostu Sercan’ın komik hikayesine tanık oluyoruz. Her ikisi de, aileleri ve toplumla olan ilişkilerinde dikiş tutturamayan birer genç olan Onur ve Sercan’ın, hayatlarındaki amaca nasıl ulaştıklarına, aile ve toplumla aralarını nasıl düzelttiklerine, birbirinden komik ve eğlenceli sahneler eşliğinde şahit oluyoruz.

Çetin ailesinin oğlu Onur, hayatta hiç bir amacı olmayan bir gençtir. En yakın arkadaşı olan Sercan’ın da Onur’dan pek bir farkı yoktur. Hem aile hayatlarında hem de çevrelerindeki insanlarla iletişim kurarken pek çok sorun yaşayan Onur ve Sercan, bu gidişe bir son verip hayatlarında yeni ve temiz bir sayfa açmak, aynı zamanda hayattaki amaçlarını bulmak için harekete geçer. Artık şamata başlamıştır. Daha önce Çakallarla Dans ve Görevimiz Tatil gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Murat Şeker, Amacı Olmayan Grup filminin yapımcılığını üstleniyor. Yönetmenlik koltuğunda ise, ünlü senarist Ali Tanrıverdi var. Filmin senaryosu ise aynı zamanda iki yakın arkadaş olan Tanrıverdi ve Şeker tarafından ele alınmış. Amacı olmayan Grup, Mart 2020’de vizyona giriyor.

Amacı Olmayan Grup” için bir yorum

  • 9 Aralık 2020 tarihinde, saat 02:30
    Permalink

    Amacı Olmayan Grup filmini buradaki haberde gördüm açıkçası konusu ve oyuncuları ilgimi çekti mutlak izlemeyi düşünüyorum

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status