Alita Savaş Meleği – Alita Battle Angel

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Alita Savaş Meleği – Alita Battle Angel Filmin Yönetmeni: Robert Rodriguez

Filmin Oyuncuları: Rosa Salazar, Christoph Waltz, Jennifer Connelly

Filmin Türü: Aksiyon, Bilimkurgu

Filmin Vizyon Tarihi : 14 Şubat 2019

Filmin Süresi : 2 saat 2 dakika

Alita Savaş Meleği – Alita Battle Angel Filmi konusu; Alita Savaş Meleği – Alita Battle Angel izle, Alita, cyborg görünümüne sahip olan genç bir kadındır. Günün birinde kendini hiç bilmediği bir gelecekte bulur. Buraya nasıl geldiğini, kim olduğunu ve nereden geldiğini hatırlamamaktadır. Ido, merhametli bir doktordur ve bu genç kadını yanına alır. Alita bu dünyaya alışmaya çalışırken Doktor Ido’da onu esrarengiz geçmişinin izlerinden korumaya çalışır. Alita, Hugo adında yeni bir arkadaş ta edinmiştir. Hugo, Alita’nın kim olduğunu, geçmişini hatırlaması için ona yardımcı olmaya çalışır. Bu esnada yaşamakta oldukları şehir tehlikeli ve ahlaki değerlerden uzak kişiler tarafından yönetilmektedir ve Alita’nın peşine düşerler.

Alita, daha önce kimsenin sahip olmadığı bir dövüş gücüne sahip olduğunu fark eder. Bu arada da geçmişi ile ilgili bazı ipuçlarına ulaşır. Alita kendisini bir anda çok tehlikeli kişiler ile karşı karşıya bulur. Kendini ailesini ve yaşamakta olduğu dünyanın ayakta kalması ancak onun sayesinde mümkün olacaktır. Aksiyon ve Bilimkurgu türünde bir yapım olan film Şubat 2019 da izleyiciler ile buluşmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Ölümcül Sular 2019 Filmi izle, Ölümcül Sular Tek parça izle, Ölümcül Sular Full hd izle, Ölümcül Sular Türkçe Dublaj izle, Ölümcül Sular Türkçe Altyazılı izle, Ölümcül Sular Filmi konusu, Ölümcül Sular Filmi oyuncuları, Ölümcül Sular Filmi Yönetmeni
Ölümcül Sular

Ölümcül Sular Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 12 Temmuz 2019 Filmin Yönetmeni : Alexandre Aja Filmin

Kapat
DMCA.com Protection Status