Ali Filmi 2019

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Ali Filmin ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 21 Mart 2019

Ali Filmi Yönetmeni : Ramazan Özer

Ali Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Gürbey İleri, Hakan Meriçliler, Semra Dinçer

Fragman yayınlandığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerine topladı.

Filmin Konusu : Ali izle, Amasra taraflarında annesiyle birlikte yaşayan, günlerini bir aralar sahibi oldukları ama şimdilerde terk edilmiş olan bir klasik arabanın tamiriyle ve denizde gerçekleştirdiği faaliyetlerle geçiren bir gençtir. Zamanının büyük çoğunluğunda, çocukluktan beri yakın olduğu üç arkadaşı, eski bir tanıdık olan yaşlı balıkçı Cevdet usta ve birlikte yaşadığı annesiyle beraberdir. Uzun zamandır eve uğramayan babası Cemil’in eve döneceği haberini aldığında Ali’nin bütün huzuru kaçar. Bu sırada, bir gün denizde baygınlık geçirir ve baygınlık sonrası yapılan tetkikler sonucunda ileri evrede kanser hastası olduğunu öğrenir.  Bu beklenmedik durumla baş etmeye çalışan Ali, hem hayatına bir tesadüf eseri giren Aslı’yla aşkı, hem de eve dönen babası Cemil’le uzun zamandır unutmuş olduğu baba-oğul ilişkisini bulmaya çalışır. Yönetmenliğini Ramazan Özer’in yaptığı filmin oyuncu kadrosunda, Gürbey İleri, Hakan Meriçliler ve Semra Dinçer gibi oyuncular yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Hareket Sekiz Filmi 2019 fragmanı oyuncuları, yönetmeni, konusu Hareket Sekiz filmi hakkında tüm bilgiler için tıklayın!
Hareket Sekiz

Hareket Sekiz izle, 2019 yılında vizyona giren film, senenin en çok beğenilen yerli yapımlarından birisi olmuştur. Filme ait fragmanı sitemizden

Kapat
DMCA.com Protection Status