Alexander Koch Kimdir | Hayatı | Nereli | Kaç Yaşında

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Alexander Koch Kimdir? | Hayatı | Biyografisi son dönemde merak edilenlerin başında gelmekte. Bizler de bu yazımızın içeriğinde merak edilen Alexander Koch doğum tarihi, burcu, kaç yaşında, boyu, kilosu gibi sorulara cevap bulmaya çalıştık. Ayrıca site ziyaretçilerimizin merak ettiği hususlar arasında yer almakta olan Alexander Koch doğum yeri, nereli, eşi, sevgilisi gibi hususlarında cevabını sizlere yazımız içinde sunuyoruz. Alexander Koch filmleri, dizileri hakkında detaya da yazımızda ulaşabileceksiniz.

Alexander Koch, Michigan’da 24 Şubat 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Anne ve babası savcı olup, Ashleigh ve Michelle isimli iki ablası vardır. 2006 yılında Grosse Pointe Güney Lisesi’nden mezun olmuştur. Yerel ve okul tiyatrolarında roller almıştır. Üniversite eğitimini DePaul Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi alarak tamamlamıştır. Sinemaya 2010 yılından itibaren ufak roller ile başlamıştır. Sinemada ilk kez bağımsız bir sinema filmi olan “The Ghosts” ile başarıyı yakalamıştır.

Koch kariyerinde özellikle tiyatroda oynayarak başarı elde etmiş olup rol aldığı başlıca tiyatro oyunları “A Mind Lie”, “Hair”, “Intimate Giyim”, “Normal”, “Katiller” ve “Reefer Madness: Müzikal” dir. Stephen King’in Under The Dome isimli romanından aynı isime televizyona uyarlanan dizide 2013 yılından 2015 yılına kadar rol almıştır. Bu dizi ile başarı merdivenlerini hızla çıkarak dikkatleri üzerine çekmiştir. 2016 yılına gelindiğinde ise Always Shine isimli dizide Matt karakterine hayat vermiştir.

The Code dizisinde Bard karakterini canlandıran Koch, sonrasında yine adını dünyaya duyurduğu Lucifer dizisinde Pete karakterini oynamıştır.

Alexander Koch Kaç Yaşında? Yaşı

33

Alexander Koch Boyu

1,88

Alexander Koch Kilosu

72

Alexander Koch Instagram Hesabı

@kochakola

Alexander Koch Sevgilisi

Bilinmiyor

Alexander Koch Dizileri

2012 Underemployed N/A
2013–2015 Under the Dome James “Junior” Rennie
2017 Parked Mark
2018 Sorry for Your Loss Nicholas Schwaback
2019 The Code Bard
2020 Lucifer – Pete Daily

Alexander Koch Filmleri

2008 Brüder im Herrn Mark
2011 The Ghosts Frank
2011 Winter Charlie Short film
2016 Always Shine Matt
2017 Maya Dardel Paul
2018 Big Fork Kipton
2020 Black Bear Mike
Sightless Clayton

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status