Alev Alev 11. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Alev Alev 11. Bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Alev Alev 11. Bölüm tek parça olarak full HD izlemek için tüm detaylar. Rüya ile Ömer arasın da ki tanıtımlar Rüya’ nın sinirlenmesi ile dikkat çekiyor. Alev Alev 11. Bölüm 21 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Alev Alev 11. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan son yeni bölüm fragmanında olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Alev Alev 11. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. İşte, Alev Alev 11. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Alev Alev 11. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Alev Alev Geçen Bölüm Özeti

Alev Alev 11. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Rüya ile Ömer arasın da ki tanıtımlar Rüya’ nın sinirlenmesi ile dikkat çekiyor. Rüya ilişkileri için sürekli adım atarken Ömer’ in çekimser kalması ve ilerleme kaydedemesi Rüya’ yı kızdırmaktadır. Çelebi, sonun da boşanma davasını kabul ettiğini söyler ancak bunun altından ne çıkacağı belli değildir. Cemre, Çelebi’ nin bu kararından dolayı şaşkın olsa da içi hiç rahat değildir. Ali’ nin kaçırılmasını ve işkenceye uğramasını Çiçek görmüştür. Bunun altında ki büyük gerçeği öğrenmesi çok uzun sürmez.

Alev Alev 11. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 21 Ocak 2021

Alev Alev dizi konusu

Alev Alev Dizisi; Kocasının psikolojik ve fiziksel şiddetine maruz kalan Cemre, küçük kızı ile yeni bir hayat kurma hayaliyle harekete geçiyor. Hayatın acımasız gerçekleriyle hiç karşılaşmayan Rüya, köklü ve bir o kadar da zengin bir ailenin kızıdır. Çiçek’in ise tek arzusu evlenip mutlu bir yuva inşa etmektir. Bu üç kadının hayatı bir yangınla kesişerek sonsuza kadar değişecek. Cemre, Rüya ve Çiçek hayata sıfır noktasından başlayacak yepyeni hayatlarına zorluklarla dolu bir mücadeleye girişirler.

Alev Alev 11. Bölüm tek parça full izle

Alev Alev dizi oyuncuları kimdir?

Cemre Kayabeyli – Demet Evgar
Çiçek Görgülü – Hazar Ergüçlü
Rüya Yıldırımlar – Dilan Çiçek Deniz
Tomris Üstünoğlu – Zuhal Olcay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status