Alev Alev 10. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Alev Alev 10. Bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Alev Alev 10. Bölüm tek parça olarak full HD izlemek için tüm detaylar. Alev Alev 10. Bölüm 14 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Alev Alev 10. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan son yeni bölüm fragmanında olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Alev Alev 10. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. İşte, Alev Alev 10. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Alev Alev 10. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Alev Alev 10. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 14 Ocak 2021

Alev Alev Geçen Bölüm Özeti

Alev Alev 10. Bölüme geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Cemre, Çelebi’nin ona sunmuş olduğu teklifleri kabul etmeme konusunda direnmektedir. Çelebi, ona ya kliniğe kapatılacağı yada kendisiyle eve dönmek zorunda olduğu konusunda seçenek sunmuştur. Ömer, Ozan, Cemre ve Rüya birlik olarak Çelebi’ ye karşı zorlu bir mücadele içindedirler bu konu da beklenmedik bir isimden aldıkları destek onları güçlendirmiştir. Tüm bu yaşanan zorlukların yanı sıra Rüya, Ömer’ e büyük bir sürpriz planlamaktadır. Beklenmedik ismin yapmış olduğu yardım Cemre’ nin talihini olumlu yönde değiştirmeye başlamıştır.

Alev Alev 10. Bölüm Full Tek Parça izle

Alev Alev dizi konusu

Kocasının psikolojik ve fiziksel şiddetine maruz kalan Cemre, küçük kızı ile yeni bir hayat kurma hayaliyle harekete geçiyor. Hayatın acımasız gerçekleriyle hiç karşılaşmayan Rüya, köklü ve bir o kadar da zengin bir ailenin kızıdır. Çiçek’in ise tek arzusu evlenip mutlu bir yuva inşa etmektir. Bu üç kadının hayatı bir yangınla kesişerek sonsuza kadar değişecek. Cemre, Rüya ve Çiçek hayata sıfır noktasından başlayacak yepyeni hayatlarına zorluklarla dolu bir mücadeleye girişirler.

Alev Alev dizi oyuncuları kimdir?

Cemre Kayabeyli – Demet Evgar
Çiçek Görgülü – Hazar Ergüçlü
Rüya Yıldırımlar – Dilan Çiçek Deniz
Tomris Üstünoğlu – Zuhal Olcay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status