Aladdin

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Aladdin Filmin Yönetmeni: Guy Ritchie

Filmin Oyuncuları: Will Smith, Mena Massoud, Naomi Scott

Filmin Türü: Fantastik, Macera

Filmin Vizyon Tarihi : 24 Mayıs 2019

Filmin Süresi : 2 saat 9 dakika

Aladdin Filmi konusu; Aladdin izle, Agrabah kentinde yaşamını sürdüren Aladdin, kurulan pazarlardaki yiyecekleri aşırarak karnını doyuran bir gençtir. Gündüzleri bu tür hırsızlıklar yaparken akşamları ise şehrin farklı yerlerinde uyumaktadır. Aladdin her ne kadar ufak tefek hırsızlıklar yapsa da özünde iyi kalpli fakir bir gençtir. Günün birinde genç ve çok güzel bir kızla tanışır, bu kız babası tarafından zorla evlendirilmek istenmektedir. Bu zorla evlendirilmek istenen genç kız aslında ülkenin sultanının kızı Prenses Jasmine’den başkası değildir. Harikalar Mağarası’na girdiğinde burada bulduğu bir lamba onun tüm hayatını değiştirecektir çünkü bu lamba sihirli bir lambadır.

Lambanın içerisinde istediği üç dileği gerçekleştirmeye hazır eğlenceli ve keyfine düşkün bir cin bulunmaktadır. Aladdin sevdiği kız olan Jasmine’e kavuşmak için lambadaki cinin de yardımı ile maceradan maceraya sürüklenirken Sultan’ın danışmanlığını yapmakta olan Jafar’ın da hem sihirli lamba hem de prenses ile ilgili farklı planları vardır. Hepimizin bildiği Alaaddin’in Sihirli Lambası hikayesinin farklı bir versiyonu olan Aladdin 2019 yılında vizyona girmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Saklı Gerçekler izle | Saklı Gerçekler Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
Saklı Gerçekler

Saklı Gerçekler Filmin Yönetmeni: Hirokazu Kore-eda Filmin Oyuncuları: Catherine Deneuve, Juliette Binoche, Ethan Hawke Filmin Türü: Dram Filmin Vizyon Tarihi : 3 Ocak 2020

Kapat
DMCA.com Protection Status