Alacakaranlık 1 – Twilight 1

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Alacakaranlık 1 – Twilight 1 Filmin Yönetmeni: Catherine Hardwicke

Filmin Oyuncuları: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner

Filmin Türü: Fantastik, Romantik

Filmin Vizyon Tarihi : 16 Şubat 2009

Filmin Süresi : 2 saat 10 dakika

Alacakaranlık 1 – Twilight 1 Filmi konusu; Alacakaranlık 1 – Twilight 1 izle, Isabella Swan, annesi ile birlikte Phoneix şehrine yaşamakta olan, asi tavırlı bir kızdır. Annesi bir adamla evlenince babasının yanına Washington’da Fork isimli bir kasabaya gelir. Filmin bir diğer kahramanı olan Edward ise ailesi uzun zamandır Fork kasabasında yaşayan, oldukça havalı ama gizemli birisidir. Kendisi ve aile üyeleri vampirdirler ve bu özelliklerini çevrelerindeki insanlardan gizlemektedirler. Edward ve aile üyeleri oldukça kendine has özelliklere sahiptir. Diğer vampirler gibi insan kanı içmeden ve kendi içlerinde bir dünya kuran tabiri caizse mülayim vampirlerdir. Isabella, okulda Edward ile karşılaştığında onun farklı hal ve tavırlarından oldukça etkilenir, bir süre sonra onun bir vampir olduğunu öğrenmesine rağmen Edward’ın çekim alanına kapılır.

İkisi arasında bir ilişki başlar. Bu arada Cullens ailesinin düşmanları saldırıya geçme planları yapmaktadırlar ve bu saldırıyı da ailenin en zayıf noktası olan Edward’ın sevgilisi Isabella üzerinden gerçekleştireceklerdir. Farklı bir vampir hikayesi ile kısa sürede milyonların ilgi ve beğenisini üzerine çekmeyi başaran filmin devam serileri de çekilmiş ve o filmlerde büyük beğeni kazanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Uncut Gems Filmi izle, Uncut Gems Tek parça izle, Uncut Gems Full hd izle, Uncut Gems Türkçe Dublaj izle, Uncut Gems Türkçe Altyazılı izle
Uncut Gems

Uncut Gems Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 2019 Uncut Gems Filmi Yönetmeni : Benny Safdie, Josh

Kapat
DMCA.com Protection Status