Akrep 8 Bölüm Full izle Fragmanı 28 Ocak 2021 Tek Parça

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Akrep 8. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Akrep 8. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Fikret’ e gelen gizemli bir telefon ile tüm dengesi bozulmuş, telefon da ki kişi eşinin öldüğü gece aslında intihar etmediğini o anda evde başka birinin olduğunu söyler. Akrep 8. Bölüm 28 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Akrep Geçen Bölüm Özeti

Akrep 8. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Fikret’ e gelen gizemli bir telefon ile tüm dengesi bozulmuş, telefon da ki kişi eşinin öldüğü gece aslında intihar etmediğini o anda evde başka birinin olduğunu söyler. Fikret, eşinin ölümünün ardında ki sır perdesini açmaya karar vermiştir. Berna’ nın öldüğünde orada olan kişiyi bulmaya kararlıdır. Ancak bu arada Perihan’ da yeni bir oyun kurmuş ve herşey birbirine karışmıştır.

Akrep 8. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Akrep 28 Ocak 2021

Ferda’ nın tüm planları istediği gibi gitmekte çocuklarının gözün de onu iyice küçültmeyi başarmıştır. Aras, Merve ve Duru arasında ki gerilim gün geçtikçe artmakta ve Ferda bu durumdan son derece rahatsız olmaktadır. Merve’ yi yanında tutmaya karar verirken Ayşem ile ilgili sırdan Perihan’ ın haberi olduğunu farkında bile değildir. Ayşem’ in Ferda’ nın kızı olduğu gerçeğinin ortaya çıkmasının üzerinden çok zaman geçmemiş olsa da onun evlatlık olduğunu açıklayacaktır.

Akrep 8. Bölüm izle Fragmanı

Akrep 8. Bölüm izle, Tek Parça izle, Full izle

Akrep dizi konusu

Perihan Emgen (Demet Akbağ); Kızı, torunları ve kızı için tahammül ettiği damadı ile çok sevmediği halde yıllarca adeta tırnaklarıyla kazıdığı rahat, rahat ve güçlü bir hayat yaşıyor. Bir gece karakoldan gelen bir telefonla hayatları sonsuza dek değişecek. Kızı Berna’nın cesedi keşfedildi. Demir parmaklıkların arkasında Perihan’ın hayatının hikayesini önünde genç bir avukata anlatan Ferda Kendirci (Evrim Alasya) tırnakları ile tırmalayarak bir mahalle kuaförünün sahibi oldu ama Perihan’ın peşinde. onlar.

Akrep dizisi; Karakoldan gelen telefonla Emgenes’in evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan’ın kızı ve damadın sevgilisidir! Henüz bir yaşındayken terk ettiği kızına, ailesini mahveden kişi olarak karşı çıkıyor! Ferda’nın ve kızı Merve’nin (Müge Su Şahin) hayatındaki bomba gibi Ferda’yı hapisten kurtarmayı dinleyen Ayşem meselesi. Emgen Ailesi’nin torunları Duru (Aslı Melisa Uzun), Şahin (Taha Baran Özbek) ve Ece (Ahsen Türkyılmaz); Perihan ile Ferda arasındaki savaşın ortasında kalacak. Bu savaş Ferda’nın komşuları İpek (Esila Umut) ve Aras’ın (Yusuf Çim) hayatını tamamen değiştirecek, gençleri tam tersinin ortasında bir dünyanın akınına sürükleyecektir.

Akrep dizi oyuncuları kimdir?

Demet Akbağ – Perihan
Evrim Alasya – Ferda
Yusuf Çim – Aras
Beril Pozam – Ayşem
Taha Baran Özbek – Şahin
Aslı Melisa Uzun
Demet Gül – Hacer
Esila Umut – İpek
Müge Su Şahin – Merve
Ahsen Türkyılmaz – Ece
Bekir Aksoy

Akrep 8. Bölüm izle, Akrep 8. Bölüm full izle, Akrep 8. Bölüm tek parça izle, Akrep 8. Bölüm ne zaman, Akrep 8. Bölüm kıyafetleri, Akrep 8. Bölüm ilk sahne, Akrep 8. Bölüm ön izleme, Akrep dizisi Yeni Son Bölüm izle, Akrep Dizisi 28 Ocak 2021, Akrep 8. Bölüm canlı izle, Akrep 8. Bölüm kesintisiz izle, Akrep 8. Bölüm 720p izle, Akrep 8. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status