Akrep 7. Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
22
Akrep 7. Bölüm

Akrep 7. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Akrep 7. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Ferda kendi kurduğu oyunu için de oyuna gelerek büyük bir darbe almış Merve ile arasın da ki sorunu çözmek yerine daha da büyütmüştür. Akrep 7. Bölüm 22 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Akrep Geçen Bölüm Özeti

Akrep 7. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Ferda kendi kurduğu oyunu için de oyuna gelerek büyük bir darbe almış Merve ile arasın da ki sorunu çözmek yerine daha da büyütmüştür. Elinde ki son kozunu da başarısızca harcamış ve hayatına son verme kararı alarak bir kutu ilaç içmiştir. Perihan’ı durumdan haber eder ki; Geldiğinde mutlu edemediğini gittiğinde mutlu eder mantığı ile vicdan muhasebesi ile baş başa bırakmak için.

Ferda’ nın intihar haberi üzerine Perihan ise herkesin şaşıracağı çok büyük kararları ilan eder. Ferda’ nın intiharı Duru ve Şahin’ in bu durumdan şüphelenmelerine neden olmuştur. Babaları ve teyzeleri arasında geçmişe dayalı bir ilişki olabileceği ihtimalini düşünmeleri onları İpek’ le konuşmaya göndermiştir.

Ferda ile karşılıklı cephelerde kalan Fikret, Perihan’ ın yeni oyununu çözmek için uğraşmaktadır. Evin içinde ki gerilim sürekli artarken sular durulmamaktadır. Gecenin bombası Fikret’ in Selma’ yı akşam yemeği için eve getirmesi ile patlar. Aile sofrasında ki tabak sayısı gün geçtikçe artarken, gençler olup bitenlere ve gelen misafirin yarattığı gerginlik nedenlerinden dolayı kafaları iyice karışır.

Akrep dizi konusu

Akrep dizisi; Perihan Emgen (Demet Akbağ); Kızı, torunları ve kızı için tahammül ettiği damadı ile çok sevmediği halde yıllarca adeta tırnaklarıyla kazıdığı rahat, rahat ve güçlü bir hayat yaşıyor. Bir gece karakoldan gelen bir telefonla hayatları sonsuza dek değişecek. Kızı Berna’nın cesedi keşfedildi. Demir parmaklıkların arkasında Perihan’ın hayatının hikayesini önünde genç bir avukata anlatan Ferda Kendirci (Evrim Alasya) tırnakları ile tırmalayarak bir mahalle kuaförünün sahibi oldu ama Perihan’ın peşinde. onlar.

Karakoldan gelen telefonla Emgenes’in evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan’ın kızı ve damadın sevgilisidir! Henüz bir yaşındayken terk ettiği kızına, ailesini mahveden kişi olarak karşı çıkıyor! Ferda’nın ve kızı Merve’nin (Müge Su Şahin) hayatındaki bomba gibi Ferda’yı hapisten kurtarmayı dinleyen Ayşem meselesi. Emgen Ailesi’nin torunları Duru (Aslı Melisa Uzun), Şahin (Taha Baran Özbek) ve Ece (Ahsen Türkyılmaz); Perihan ile Ferda arasındaki savaşın ortasında kalacak. Bu savaş Ferda’nın komşuları İpek (Esila Umut) ve Aras’ın (Yusuf Çim) hayatını tamamen değiştirecek, gençleri tam tersinin ortasında bir dünyanın akınına sürükleyecektir.

Akrep dizi oyuncuları kimdir?

Demet Akbağ – Perihan
Evrim Alasya – Ferda
Yusuf Çim – Aras
Beril Pozam – Ayşem
Taha Baran Özbek – Şahin
Aslı Melisa Uzun
Demet Gül – Hacer
Esila Umut – İpek
Müge Su Şahin – Merve
Ahsen Türkyılmaz – Ece
Bekir Aksoy

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın