Akrep 25.Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
32
Akrep 25.Bölüm

Akrep 25.Bölüm izle; Star TV Fragmanı full hd izle Özeti, Tanıtımı, Akrep 25.Bölüm 10 Haziran 2021 Tek Parça izle detayları. Akrep 25.Bölüm 10 Haziran 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Akrep Geçen Bölüm Özeti

Akrep 25.Bölüm izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak;

Ferda’nın Perihan’dan alıp Ahmet’e içirdiği zehir yavaş yavaş etkisini göstermeye başlar. Ahmet ölüme yaklaşırken, kimi zaman Ferda’nın Ahmet’e aşkı ağır basar ve onu zehirlemenin kararsızlığını yaşar. Bir yanda aşık olduğu Ahmet, diğer yanda ölüm döşeğindeki annesinin son isteği Ferda’yı zor durumda bırakır.

Efe iyileşir ancak içi Ahmet’e karşı intikam duygusu ile dolup taşar. Merve’nin karşı çıkmasına aldırış etmeden Ahmet’in ‘Ferda’ adını verdiği teknesini ateşe verir. Ahmet ise teknesini yakma cüreti gösteren ismin peşine düşer. Artık hayatını yoluna koymaya başlayan Efe, Merve’ye bir teklifte bulunur.

Annesinin Aras’ın hala Duru’ya aşık olduğunu ifade eden sözleri Ayşem’in içine kurt düşürür. Ayşem, Aras’ın cüzdanında Duru’nun resmini taşıdığını görünce aşkının karşılıksız olduğunu anlar. Tam da nikah tarihi alacakları gün Ayşem, Aras’a büyük bir sürpriz yapar. Aras, Ayşem’le nikah tarihi alacağını düşünürken hiç ummadığı bir şeyle karşılaşır.

Akrep 25.Bölüm izle Fragmanı

Akrep dizi konusu

Yerli dizi full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Akrep En iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; Perihan Emgen (Demet Akbağ); Kızı, torunları ve kızı için tahammül ettiği damadı ile çok sevmediği halde yıllarca adeta tırnaklarıyla kazıdığı rahat, rahat ve güçlü bir hayat yaşıyor. Bir gece karakoldan gelen bir telefonla hayatları sonsuza dek değişecek. Kızı Berna’nın cesedi keşfedildi. Demir parmaklıkların arkasında Perihan’ın hayatının hikayesini önünde genç bir avukata anlatan Ferda Kendirci (Evrim Alasya) tırnakları ile tırmalayarak bir mahalle kuaförünün sahibi oldu ama Perihan’ın peşinde. onlar.

Akrep dizisi; Karakoldan gelen telefonla Emgenes’in evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan’ın kızı ve damadın sevgilisidir! Henüz bir yaşındayken terk ettiği kızına, ailesini mahveden kişi olarak karşı çıkıyor! Ferda’nın ve kızı Merve’nin (Müge Su Şahin) hayatındaki bomba gibi Ferda’yı hapisten kurtarmayı dinleyen Ayşem meselesi. Emgen Ailesi’nin torunları Duru (Aslı Melisa Uzun), Şahin (Taha Baran Özbek) ve Ece (Ahsen Türkyılmaz); Perihan ile Ferda arasındaki savaşın ortasında kalacak. Bu savaş Ferda’nın komşuları İpek (Esila Umut) ve Aras’ın (Yusuf Çim) hayatını tamamen değiştirecek, gençleri tam tersinin ortasında bir dünyanın akınına sürükleyecektir.

Akrep dizi oyuncuları kimdir?

Demet Akbağ – Perihan
Evrim Alasya – Ferda
Yusuf Çim – Aras
Beril Pozam – Ayşem
Taha Baran Özbek – Şahin
Aslı Melisa Uzun
Demet Gül – Hacer
Esila Umut – İpek
Müge Su Şahin – Merve
Ahsen Türkyılmaz – Ece
Bekir Aksoy

Akrep 25.Bölüm izle, Akrep dizisi, Akrep yeni bölüm izle, Akrep son bölüm izle, Akrep 25.Bölüm full izle, Akrep 25.Bölüm tek parça izle, Akrep 25.Bölüm kıyafetleri, Akrep dizisi oyuncuları, Akrep 25.Bölüm fragmanı