Akrep 15. Bölüm izle Fragmanı 18 Mart 2021 Tek Parça izle, Full izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Akrep 15. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Akrep 15. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Akrep 15. Bölüm 18 Mart 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Akrep Geçen Bölüm Özeti

Akrep 15. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Ferda delil yetersizliği sebebiyle serbest kalır. Ayşem’le birlikte eve döndüklerinde Ahmet’le karşılaşırlar. Gittikçe sabrı tükenen Ahmet, Ferda’ya kızının yerini söylemesi için 24 saat mühlet verir. Fikret’in ölümüyle ilgili Ferda’dan şüphelenen Perihan, Ferda’nın serbest kalmasının ardından karşısına çıkar ve ona şok edici bir teklifte bulunur.

Merve’yi geri kazanmaya kararlı olan Ferda, Duru’yla buluşup Merve’yi köşkten göndermesi için işbirliği teklif eder. Merve’nin en hassas olduğu konuyla ilgili planını Duru’ya sunar ve onu ikna etmeye çalışır.

Aras, İpek’i görmek için köşke gider. Duru ve Hakan arasındaki tartışmaya tanık olan Aras, Hakan’la tartışır. Şahin, Aras’ın eve gelmesine tepki gösterip üzerine yürüyünce Aras da ona karşılık verir ve ikisi arasında büyük bir kavga çıkar. Ağabeyi ve Şahin arasında kalan İpek ise zor anlar yaşar. Perihan ise Aras’ı karşısına alıp hem ona hem Ferda’ya hayatı cehenneme çevireceğini söyleyerek tehdit eder.

Akrep 15. Bölüm izle Fragmanı

Akrep dizi konusu

Perihan Emgen (Demet Akbağ); Kızı, torunları ve kızı için tahammül ettiği damadı ile çok sevmediği halde yıllarca adeta tırnaklarıyla kazıdığı rahat, rahat ve güçlü bir hayat yaşıyor. Bir gece karakoldan gelen bir telefonla hayatları sonsuza dek değişecek. Kızı Berna’nın cesedi keşfedildi. Demir parmaklıkların arkasında Perihan’ın hayatının hikayesini önünde genç bir avukata anlatan Ferda Kendirci (Evrim Alasya) tırnakları ile tırmalayarak bir mahalle kuaförünün sahibi oldu ama Perihan’ın peşinde. onlar.

Akrep dizisi; Karakoldan gelen telefonla Emgenes’in evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan’ın kızı ve damadın sevgilisidir! Henüz bir yaşındayken terk ettiği kızına, ailesini mahveden kişi olarak karşı çıkıyor! Ferda’nın ve kızı Merve’nin (Müge Su Şahin) hayatındaki bomba gibi Ferda’yı hapisten kurtarmayı dinleyen Ayşem meselesi. Emgen Ailesi’nin torunları Duru (Aslı Melisa Uzun), Şahin (Taha Baran Özbek) ve Ece (Ahsen Türkyılmaz); Perihan ile Ferda arasındaki savaşın ortasında kalacak. Bu savaş Ferda’nın komşuları İpek (Esila Umut) ve Aras’ın (Yusuf Çim) hayatını tamamen değiştirecek, gençleri tam tersinin ortasında bir dünyanın akınına sürükleyecektir.

Akrep dizi oyuncuları kimdir?

Demet Akbağ – Perihan
Evrim Alasya – Ferda
Yusuf Çim – Aras
Beril Pozam – Ayşem
Taha Baran Özbek – Şahin
Aslı Melisa Uzun
Demet Gül – Hacer
Esila Umut – İpek
Müge Su Şahin – Merve
Ahsen Türkyılmaz – Ece
Bekir Aksoy

DMCA.com Protection Status