Akıncı 5. Bölüm Full izle Fragmanı 29 Ocak 2021 Tek Parça

Google News Abone Ol Sinefocus.com
27
Akıncı 5. Bölüm Full izle Fragmanı 29 Ocak 2021 Tek Parça

Akıncı 5. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Akıncı 5. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Cevdet, polisin eline düşmüş ve sorgudan nasıl kurtulurum yolları ararken Nergis, aslından babasının ‘gerçekte’ kim olduğunu merak edip gerçekleri öğrenmek için Kemal’ in yardımını istemiştir. Akıncı 5. Bölüm 29 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Akıncı Bölüm Özeti

Akıncı 5. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Cevdet, polisin eline düşmüş ve sorgudan nasıl kurtulurum yolları ararken Nergis, aslından babasının ‘gerçekte’ kim olduğunu merak edip gerçekleri öğrenmek için Kemal’ in yardımını istemiştir. Lukas görevinden alınması Akıncı’ ya olan kininden vazgeçirmemiş ülkeyi terk etmeden önce ona yeni bir tuzak kurmak için güç toplamaya çalışmaktadır. Akıncı, Lukas’ ın peşindedir ve ondan gelecek hamleyi fırsat olarak değerlendirirken tahmin etmediği bir hamle ile karşı karşıya kalır.

Gizli yapı Lukas’ı gözden çıkartmış başına buyruk hareketleri ölüm emrinin imzalanmasına neden olmuştur. Lukas’ ın ölüm emri görevi için Cevdet Emiroğlu bu görevi yerine getirecektir. Lukas, bunu öğrenmesi üzerine Cevdet’i etkisiz hale getirmek için Nergis’ i kullanmaya karar verir.

Akıncı 5. Bölüm izle Fragmanı

Akıncı 5. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Akıncı 29 Ocak 2021

Akıncı dizi konusu

Akıncı Dizisi; Sıradan olağan hayatının yanı sıra kimsenin haberi olmadan, karşılık beklemeden kötülüğe karşı savaş açmış bir kahraman Akıncı’ nın hikayesi… Şehrini ve insanları türlü kötülüklerden korumayı kendine vazife edinmiş ve bu vazifesini canı pahasına yerine getirmeye kararlı kahramanın hikayesidir. Nefes kesen bol aksiyon sahneleri ile izleyenlerin hayatın içinden de kesintiler bulabileceği konusu Akıncı dizisini kaçırmayın!

Akıncı dizi oyuncuları kimdir?

Şükrü Özyıldız
Büşra Develi
Yıldıray Şahinler
Tolga Tekin
Atakan Hoşgören
Erkan Bektaş
Sermet Yeşil
Didem İnselel
Müge Boz
Ercü Turan
Berrak Kuş
Berrin Arısoy
Serhan Onat
Yılmaz Bayraktar
Deren Talu
Kubilay Yılmaz
Zeynep Melisa Alpergün
Eren İnan

Akıncı 5. Bölüm ne zaman, Akıncı 5. Bölüm kıyafetleri, Akıncı 5. Bölüm ilk sahne, Akıncı 5. Bölüm ön izleme, Akıncı dizisi Yeni Son Bölüm izle, Akıncı Dizisi 29 Ocak 2021, Akıncı 5. Bölüm canlı izle, Akıncı 5. Bölüm kesintisiz izle, Akıncı 5. Bölüm 720p izle, Akıncı 5. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın