Akıncı 4. Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
46
Akıncı 4. Bölüm

Akıncı 4. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Akıncı 4. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Akıncı Lukas’ ı etkisiz hale getirmesi ile meydanın kendisine kaldığını düşünen Cevdet, bir silah kaçakçılığı işine girmiştir. Akıncı 4. Bölüm 22 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Akıncı Bölüm Özeti

Akıncı 4. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Akıncı Lukas’ ı etkisiz hale getirmesi ile meydanın kendisine kaldığını düşünen Cevdet, bir silah kaçakçılığı işine girmiştir. Aracılık yaptığı bu iş Orhan’ın istihbaratına takılır. Ancak Orhan ve Akıncı’ yı başka bir sürpriz beklemektedir. Bu ticaret sadece silah kaçakçılığı değil çok daha fazlasıdır.. Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesi harekete geçerek Cevdet’ in bütün işlerini yakın takibe almıştır.

Akıncı dizi konusu

Akıncı Dizisi; Sıradan olağan hayatının yanı sıra kimsenin haberi olmadan, karşılık beklemeden kötülüğe karşı savaş açmış bir kahraman Akıncı’ nın hikayesi… Şehrini ve insanları türlü kötülüklerden korumayı kendine vazife edinmiş ve bu vazifesini canı pahasına yerine getirmeye kararlı kahramanın hikayesidir. Nefes kesen bol aksiyon sahneleri ile izleyenlerin hayatın içinden de kesintiler bulabileceği konusu Akıncı dizisini kaçırmayın!

Akıncı dizi oyuncuları kimdir?

Şükrü Özyıldız
Büşra Develi
Yıldıray Şahinler
Tolga Tekin
Atakan Hoşgören
Erkan Bektaş
Sermet Yeşil
Didem İnselel
Müge Boz
Ercü Turan
Berrak Kuş
Berrin Arısoy
Serhan Onat
Yılmaz Bayraktar
Deren Talu
Kubilay Yılmaz
Zeynep Melisa Alpergün
Eren İnan

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın