Akıncı 3. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Akıncı 3. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Akıncı 3. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Suç dünyasının karanlık yüzüne karşı korkusuzca savaşan Akıncı, Terör örgütlerine gönderilecek silah teslimatını önlemek için harekete geçer. Akıncı 4. Bölüm 15 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Akıncı Bölüm Özeti

Akıncı 3. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Suç dünyasının karanlık yüzüne karşı korkusuzca savaşan Akıncı, Terör örgütlerine gönderilecek silah teslimatını önlemek için harekete geçer. Orhan, bu teslimat ile aldığı çok gizli bilgileri Akıncı’ ya ulaştırarak ‘Bıçak Sırtı’ yürütülen tehlikeli operasyonda ona yardımcı olmaktadır. Gazeteci Nergis Emiroğlu, uzun yıllardır Akıncı hakkında haberler yapmakta ve onun aslında gerçekte kim olduğunu öğrenmeye çalışmaktadır.

Akıncı 3. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 15 Ocak 2021

Akıncı, silah sevkiyatını engellemenin yanı sıra aynı anda ülkede faaliyet gösteren örgütün Türkiye’ de ki bağlantılarını öğrenip onları da etkisiz hale getirmenin peşindedir. Aynı zaman da Terörle Mücadele Şube Müdürü Kemal Günay’ da Akıncı’ nın peşindedir. Onun yakalanması için başına buyruk kendine has yöntemleriyle çalıştığı bilinen Komiser Cüneyt İstanbul’ a gelmiş ve Akıncı dosyasın da görevlendirilmiştir.

Akıncı 3. Bölüm Tek Parça izle, Full izle

Akıncı dizi konusu

Akıncı Dizisi; Sıradan olağan hayatının yanı sıra kimsenin haberi olmadan, karşılık beklemeden kötülüğe karşı savaş açmış bir kahraman Akıncı’ nın hikayesi… Şehrini ve insanları türlü kötülüklerden korumayı kendine vazife edinmiş ve bu vazifesini canı pahasına yerine getirmeye kararlı kahramanın hikayesidir. Nefes kesen bol aksiyon sahneleri ile izleyenlerin hayatın içinden de kesintiler bulabileceği konusu Akıncı dizisini kaçırmayın!

Akıncı dizi oyuncuları kimdir?

Şükrü Özyıldız
Büşra Develi
Yıldıray Şahinler
Tolga Tekin
Atakan Hoşgören
Erkan Bektaş
Sermet Yeşil
Didem İnselel
Müge Boz
Ercü Turan
Berrak Kuş
Berrin Arısoy
Serhan Onat
Yılmaz Bayraktar
Deren Talu
Kubilay Yılmaz
Zeynep Melisa Alpergün
Eren İnan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status