Akıncı 12. Bölüm izle Full 19 Mart 2021 Fragmanı Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Akıncı 12. Bölüm izle; 19 Mart 2021 dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, Kıyafetleri, yeni son bölüm Akıncı 12. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Akıncı 12. Bölüm 19 Mart 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Akıncı Bölüm Özeti

Akıncı 12. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Akıncı Lukas’ın peşindedir ve Lukas’tan İstanbul’a gelen bir yeraltı organizasyonu hakkında bilgi alır. Acı Getirenler! Orhan bu karanlık örgüt hakkında bilgi toplamak için harekete geçer. Nergis kardeşi Yağız’dan üvey annesi Aylin’in öldürülen doktor kuzeni için polis tarafından sorgulandığını öğrenmiştir. Bu işin peşine düşer ve Aylin’le yüzleşir.

Cüneyt’in etrafında ise çember daralmaya başlamıştır. Hem Akıncı hem de polis Cüneyt’in peşindedir. Cevdet ani bir kararla Londra’ya gidince Aylin, Nergis hakkındaki planını uygulamaya başlar. Bu arada Gizli Yapı’nın bütün adamları esrarengiz bir saldırı sonucunda ortadan kaldırılmıştır. İstanbul’a yeni ve çok sinsi bir düşman gelmiştir. Kimsenin hakkında bir şey bilmediği bir düşman. Nergis ise Köksal ve Aylin’in kurduğu ölümcül tuzağa doğru adım adım yaklaşmaktadır.

Akıncı 12. Bölüm izle Fragmanı

Akıncı dizi konusu

Akıncı Dizisi; Sıradan olağan hayatının yanı sıra kimsenin haberi olmadan, karşılık beklemeden kötülüğe karşı savaş açmış bir kahraman Akıncı’ nın hikayesi… Şehrini ve insanları türlü kötülüklerden korumayı kendine vazife edinmiş ve bu vazifesini canı pahasına yerine getirmeye kararlı kahramanın hikayesidir. Nefes kesen bol aksiyon sahneleri ile izleyenlerin hayatın içinden de kesintiler bulabileceği konusu Akıncı dizisini kaçırmayın!

Akıncı dizi oyuncuları kimdir?

Şükrü Özyıldız
Büşra Develi
Yıldıray Şahinler
Tolga Tekin
Atakan Hoşgören
Erkan Bektaş
Sermet Yeşil
Didem İnselel
Müge Boz
Ercü Turan
Berrak Kuş
Berrin Arısoy
Serhan Onat
Yılmaz Bayraktar
Deren Talu
Kubilay Yılmaz
Zeynep Melisa Alpergün
Eren İnan

DMCA.com Protection Status