Akıllı Balık

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Akıllı Balık Filmin Yönetmeni: June Taylor

Filmin Oyuncuları: 

Filmin Türü: Animasyon

Filmin Vizyon Tarihi : 14 Şubat 2020

Filmin Süresi : 1 saat 0 dakika

YÜKLENİYOR….

Akıllı Balık Filmi konusu; Akıllı Balık izle,  Akıllı Balık, balık okulunu çok seven iki genç balığın maceralarını konu eden eğitici bir animasyon. Milo ve Bella adındaki iki genç balığın en çok sevdiği şey, her gün balık okuluna gidip gelmektir. Balıklar sevgili öğretmenleri Alba’dan her gün yeni şeyler öğrenirler ve bu onları çok mutlu eder. Milo ve Alba her gün okulda öğretmenlerine onlarca soru sorarlar. Öğretmenleri Alba onları her zaman bilgilendirir. Deniz canlılarının özelliklerini, nasıl büyüdüklerini, neyle beslendiklerini, diğer deniz canlılarına karşı ne şekilde savunma mekanizmaları geliştirdiklerini anlatır. Dersler çok eğlenceli geçer, tüm öğrenciler balık okulunda çok mutludur. Balık okulu sadece onlar için değil, her yaştan çocuklar için eğlenceli ve eğitici bir tecrübedir.

Eğitici ve öğretici bir animasyon filmi olan Akıllı Balık, balık okulunda çok mutlu olan iki genç balığın yaşadıklarını konu alıyor. Milo ve Bella iki genç balıktır ve en sevdikleri şey, balık okuluna gitmektir. Balıkların çok sevdikleri öğretmenleri Alba onlara her gün yeni bilgiler öğretir. Genc balıkları başta deniz yaşamı olmak üzere her konuda bilgilendirir ve eğitir. Milo ve Alba okulda öğretmenlerine merak ettikleri her konuda sorular sorarlar. Öğretmenleri Alba onlara deniz canlılarının özellikleri hakkında yeni bilgiler verir. Dersler genç balıkları hem bilgilendirir, hem de çok eğlendirir, bu yüzden öğrenciler balık okulunda çok mutludur ve hep okula gelmek isterler. Balık okulu yalnızca onlar için değil, her yaştan çocuklar için keyifli ve öğretici bir deneyimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kelebekler izle, Kelebekler Filmi Konusu, Kelebekler Filmi Oyuncuları, Kelebekler Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça izle 720p 1080p
Kelebekler

Kelebekler Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 30 Mart 2018 Yönetmeni : Tolga Karaçelik Oyuncu Kadrosu |

Kapat
DMCA.com Protection Status