Ajan Jade Black 2020

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Film gösterimi yapılmakta olan sinema salonlarında vizyona girmeden evvel hakkında hayli yüksek sayıda haber yapılan Ajan Jade Black 2020 filmi oldukça merak edilmekte. Sinema eleştirmenleri tarafından hakkında oldukça güzel haberler yapılan Ajan Jade Black 2020 filmi gişede de bu başarısını devam ettirdi. Haberimizde Ajan Jade Black 2020 Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ajan Jade Black 2020 filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Ajan Jade Black 2020 Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 18 Eylül 2020

Filmin Türü : Aksiyon

Filmin Yönetmeni : Terry Spears

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Katie Burgess, Connie Franklin, Sidney Flack, Luke Wyckoff

Filmin Konusu : Aksiyon türünde bir yapım olan film 18 Eylül 2020 tarihinde ülkemizde sinema salonlarında gösterime girmiştir. Film 1 saat 41 dakikalık süreye sahiptir.

Elle, eski bir ajandır ve seks ticareti ile uğraşan zengin bir satıcı grubuna karşı biyolojik bir silah kullanma hazırlığındadır. Elle’in durdurulması gerekir ve bunun için de her ne kadar üstleri ile zaman zaman sorunlar yaşayan bir kişiliğe sahip olsa da işinde hayli başarılı birisi olan Jade Black görevlendirilir. Jade Black’in eski ajan Elle’i durdurması gerekmektedir ama bu hiç kolay olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Greyhound - Atlantik Savaşı Fragmanı Türkçe Dublaj Altyazılı Full Hd Tek Parça izle
Greyhound – Atlantik Savaşı Fragmanı Yayınlandı

Greyhound - Atlantik Savaşı izle, Haziran 2020'de vizyona girmesi beklenen filmi fragmanı yayınlandı. Yönetmenliğini Aaron Schneider'in üstlendiği, baş rollerinde Tom

Kapat
DMCA.com Protection Status