Ailem Robotlara Karşı

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Ailem Robotlara Karşı izle, 2021 Netflix Tarihi, Dram, Romantik film fragmanı full hd izle, Ailem Robotlara Karşı filmi Türkçe dublaj konusu, oyuncuları, imdb tek parça izle.

Ailem Robotlara Karşı film Hakkında

Ailem Robotlara Karşı filmi 30 Nisan 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Ailem Robotlara Karşı Animasyon, Komedi, Aile türünde ki film fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Ailem Robotlara Karşı film yönetmeni koltuğunda Michael Rianda, Jeff Rowe otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Michael Rianda, Jeff Rowe tarafından kaleme almıştır. Ailem Robotlara Karşı film oyuncuları ise Abbi Jacobson, Danny McBride, Maya Rudolph gibi isimler süslemiştir. Ailem Robotlara Karşı IMDb puanı 7,9 olarak güncellenmiştir.

Ailem Robotlara Karşı film konusu

Ailem Robotlara Karşı film; gelişen teknoloji insanlar üzerin de tehlikeler oluşturmaya başlayarak ayaklanmıştır. Kahraman ailemiz ise bu teknolojik ayaklanmaya karşı mücadele etmek üzere işe koyulur. Katie’ nin uzun süredir hayalini kurduğu şey sonun da olmuş ve hayallerini süsleyen sinema okulunu kazanmayı başarmıştır. Evinden uzakta olan bu okula gitmek üzere hazırlıklarını tamamlayarak ailesi ile birlikte yeni okul hayatına başlamak üzere yola koyulurlar.

Ancak yolculukları sırasında beklenmedik bir olay ile karşılaşmışlardır. Dünyaları istilacı robotlar tarafından işgal edilmiştir. Hem kendilerini hem de dünyalarını bu istilacı robotlardan kurtarmak için tüm aile fertleri zorlu bir maceranın içine atılırlar.

Ailem Robotlara Karşı film Fragmanı

Ailem Robotlara Karşı film Oyuncuları

Abbi Jacobson
Danny McBride
Maya Rudolph
Mike Rianda
Eric Andre
Olivia Colman
Fred Armisen
Beck Bennett
John Legend
Chrissy Teigen
Blake Griffin
Conan O’Brien

Ailem Robotlara Karşı izle, Ailem Robotlara Karşı full izle, Ailem Robotlara Karşı tek parça izle, Ailem Robotlara Karşı film izle, Ailem Robotlara Karşı Türkçe Dublaj izle, Ailem Robotlara Karşı 720p izle, Ailem Robotlara Karşı 1080p izle, Ailem Robotlara Karşı eleştirisi yorumları, Ailem Robotlara Karşı konusu, Ailem Robotlara Karşı oyuncuları, Ailem Robotlara Karşı yönetmeni, Ailem Robotlara Karşı fragmanı, Ailem Robotlara Karşı imdb puanı,

DMCA.com Protection Status