Aile Arasında

Google News Abone Ol Sinefocus.com
1398
Aile Arasında

Aile Arasında izle; 2017 Netflix Film fragmanı, konusu, Oyuncuları Aile Arasında tek parça ve full HD izlemek için tüm detaylar. Filmin kadın kahramanı Solmaz, bir müzikalde vokalist olarak çalışmaktadır. Zeynep isminde bir kızı vardır. Fikret ise 21 yıldır evli olan ve avize dükkanı bulunan birisidir. Aile Arasında filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Aile Arasında filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Aile Arasında film Hakkında

Aile Arasında Filmi Türkiye yapımı film 7 Aralık 2017 (Türkiye)’ de vizyona girecektir. Aile Komedi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan otururken yapımcılığını ve senaryosunu Gülse Birsel kaleme almıştır. Aile Arasında başrol oyuncu kadrosunu ise Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Fatih Artman, Şevket Çoruh, Gülse Birsel, Derya Karadaş, Su Kutlu ve Ayta Sözeri gibi isimler süslemiştir. Film süresi 2 Saat 4 dakika olup, 7,7′ lük IMDb puanına sahiptir.

Aile Arasında film fragmanı

Aile Arasında filmi konusu

Aile Arasında film; Filmin kadın kahramanı Solmaz, bir müzikalde vokalist olarak çalışmaktadır. Zeynep isminde bir kızı vardır. Fikret ise 21 yıldır evli olan ve avize dükkanı bulunan birisidir. Fikret’in işleri kötü gitmektedir ve haciz ile karşı karşıyadır. Solmaz sevgilisinden, Fikret ise eşinden aynı gün ayrılırlar. Bir tesadüf eseri karşılaşan Fikret ve Solmaz, Fikret’in aynı binada ev kiralaması ile daha da yakınlaşırlar. Solmaz’ın arkadaşları ile de iyi anlaşan Fikret’i büyük bir sürpriz beklemektedir. Solmaz’ın kızı, Adana’lı zengin ve tanınan bir ailenin oğlu ile çıkmaktadır.

Zeynep, babasının sorumsuz biri olması nedeniyle sevgilisinden kimliğini gizlemektedir. Sevgilisi ise internetten bir araştırma yapar ve Zeynep’in babasının emniyet müdürü olduğunu düşünmeye başlar. Kıza evlilik teklifi yapınca, Solmaz’ın gerçekten sorumluluk sahibi olan sahte bir kocaya ihtiyacı olacaktır. Bu da Fikret’ten başkası değildir. Fikret gönülsüz ve biraz da zorlama ile Solmaz’ın eşi, Zeynep’inde babası rolünü üstlenince birbirinden komik olaylar gerçekleşecektir.

Aile Arasında film oyuncuları kimdir?

Engin Günaydın
Demet Evgar
Erdal Özyağcılar
Devrim Yakut
Fatih Artman
Şevket Çoruh
Gülse Birsel
Derya Karadaş
Su Kutlu
Ayta Sözeri

Aile Arasında 720p izle, Aile Arasında 720p full izle, Aile Arasında 720p tek Parça izle, Aile Arasında 720p izle, Aile Arasında 1080p izle, Aile Arasında kesintisiz izle, Aile Arasında sansürsüz izle, Aile Arasında direk izle

Benzer Yazılar