Ağır Romantik

Google News Abone Ol Sinefocus.com
686
Ağır Romantik

Ağır Romantik izle; 2020 Netflix Film fragmanı, konusu, Oyuncuları Ağır Romantik tek parça ve full HD izlemek için tüm detaylar. Aslı, konservatuvarda öğrenim gören oldukça eğitimli bir ailenin genç kızıdır. Babası profesör annesi ise sanatla ilgilenen birisidir. Ağır Romantik filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Ağır Romantik filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Ağır Romantik film Hakkında

Ağır Romantik Filmi Türkiye yapımı film 14 Şubat 2020 (Türkiye)’ de vizyona girecektir. Romantik Komedi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Deniz Denizciler otururken yapımcılığını ve senaryosunu Deniz Denizciler kaleme almıştır. Ağır Romantik başrol oyuncu kadrosunu ise Tuvana Türkay, Onur Tuna, Sermiyan Midyat isimler süslemiştir. Film süresi 1 Saat 37 dakika olup, 4,4′ lük IMDb puanına sahiptir.

Ağır Romantik film fragmanı

Ağır Romantik filmi konusu

Ağır Romantik film; Aslı, konservatuvarda öğrenim gören oldukça eğitimli bir ailenin genç kızıdır. Babası profesör annesi ise sanatla ilgilenen birisidir. Aslı günün birinde Beyoğlu’nda gezerken çantası kapkaç çetesi tarafından çalınır. Aslı yaşadığı bu olay nedeniyle büyük bir korku içindeyken olaya şahit olan Kerem, kızın çantasını kapkaççılardan kurtararak Aslı’ya geri getirir. Yaşanan bu hırsızlık olayı ikilinin tanışmasına sebep olur ve arkadaşlıkları kısa süre içerisinde bir ilişkiye dönüşür.

Ne var ki Aslı ve Kerem farklı dünyaların insanlarıdır. Kerem, babası İstanbul’un en büyük kapkaç çetelerinden birinin lideri olan bir aileden gelmektedir. Aslı ile ilişkisini bu şekilde yaşayamayacağını düşünen Kerem, Aslı’ya yaptığı iş ile ilgili yalan söylemiştir. Kendisini bir finans uzmanı olarak tanıtmıştır. Ama Kerem’in bu yalanı onların en mutlu gününde ortaya çıkacak ve olaylar hiç umulmadık şekilde gelişecektir.

Beyoğlu’nda Aslı’nın kapkaça uğraması ardından Kerem’in de Aslı’ya ait çantayı kapkaç çetesinden geri alıp Aslı’ya iade etmesi ile başlayan arkadaşlık hızla ilerlemiş ve genç çift duygusal bir ilişkiye yelken açmıştır. Aslı oldukça eğitimli bir aileden gelmektedir. Kerem ise tam tersine babası İstanbul’un kapkaç çetelerinden birine liderlik ettiği bir aileye mensuptur.

Kerem bu gerçeği Aslı’dan saklar ve kendini finans uzmanı olarak tanıtır. Oldukça romantik bir şekilde ilerleyen ilişki Kerem’in evlilik teklifi ile resmileşir. Ancak çiftin en mutlu olmaları beklenilen günde gelişen olaylar Kerem’in sakladığı gerçekleri gün yüzüne çıkaracaktır. Yerli komedi türünde bir yapım olan film Şubat 2020 tarihinde sinema takipçileri ile buluşacak olan yapımlar arasında yer almaktadır.

Ağır Romantik film oyuncuları kimdir?

Tuvana Türkay
Onur Tuna
Sermiyan Midyat
Altan Erkekli
Durul Bazan
Semra Dinçer

Ağır Romantik 720p izle, Ağır Romantik 720p full izle, Ağır Romantik 720p tek Parça izle, Ağır Romantik 720p izle, Ağır Romantik 1080p izle, Ağır Romantik kesintisiz izle, Ağır Romantik sansürsüz izle, Ağır Romantik direk izle, Tuvana Türkay filmleri, Onur Tuna filmleri, Sermiyan Midyat filmleri,