After

After izle | After Filmi Full HD Tek Parça 1080p izle

After izle | After Filmi Full HD Tek Parça 1080p izle

After izle, After Filmi Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri After Fragmanı Full hd tek parça izle 

Filmin Yönetmeni: Jenny Gage

Filmin Oyuncuları: Josephine Langford, Hero Fiennes-Tiffin, Samuel Larsen

Filmin Türü: Romantik, Dram

Filmin Vizyon Tarihi : 12 Nisan 2019

Filmin Süresi : 1 Saat 46 Dakika

After Filmi Konusu, Yönetmeni, Oyuncuları

After Full hd | Altyazılı | Türkçe Dublaj izle

After Filmi konusu:  After, gizemli bir genç ile tanışmasıyla beraber hayatı baştan aşağı değişen bir genç kızın hikayesini konu alıyor. Üniversite öğrenimine devam etmekte olan Tessa, iyi niyetli, sevimli bir genç kızdır. Lise mezuniyetinin ardından üniversitedeki ilk yılına hızlıca adapte olmuştur. Çok iyi ders notları, rahat bir yaşantısı ve tatmin edici bir ilişkisi olan Tessa’nın hayatında her şey yolunda gitmektedir. Liseden beri birlikte olduğu erkek arkadaşına sadık olan Tessa, iyi bir gelecek hayaline yönelik olarak hırsla çalışır. Ancak Tessa’nın sevgilisine sadakat, derslerine sorumluluk ve ailesine saygı üzerine kurduğu bu kontrollü hayatı, Hardin Scott adındaki genç bir delikanlı ile tanışması ile birlikte derinden sarsılacaktır.

After Tek Parça 1080p | 720p izle

Jenny Gage’in yönetmenliğini üstlendiği yapımda, Tessa karakterine Josephine Langford hayat veriyor. Anna Todd’un çok satan kitap serisinden uyarlanmış olan filmin oyuncu kadrosunda, Hero Fiennes-Tiffin, Selma Blair, Samuel Larsen, Shane Paul McGhie, Khadijha Red Thunder gibi isimler yer alıyor. Susan McMartin’in senaryosunu yazdığı filmin görüntü yönetmenliğini Tom Betterton ve Adam Silver beraber üstleniyor. Gizemli bir adam olan Hardin, Tessa’dan tamamen farklı karakterde biridir. Tessa’nın korunaklı yaşantısına dahil olarak, onun tüm değer yargılarını ve kendisini sorgulamasına neden olan genç adam ile Tessa arasında tarifi mümkün olmayan bir bağ oluşur. Tessa, cinselliği keşfettiği Hardin’e bugüne kadar kimseye olmadığı şekilde bağımlı hale gelmiştir. 

After Filmi, After Filmi izle, After Tek parça izle, After Full hd izle, After Filmi konusu, After Filmi oyuncuları, After Filmi Yönetmeni, After trailer watch free online

Bir cevap yazın