After Paramparça 2020

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

After Paramparça 2020 filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde After Paramparça 2020 filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan After Paramparça 2020 filmi kısa bir süre önce vizyona girdi. Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan After Paramparça 2020 filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti. Haberimiz içeriğinde After Paramparça 2020 Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. After Paramparça 2020 filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

After Paramparça 2020 Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 18 Eylül 2020

Filmin Türü : Dram, Romantik

Filmin Yönetmeni : Roger Kumble

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Louise Lombard, Dylan Sprouse, Candice King

Filmin Konusu : Dram ve Romantik türünde bir yapım olan filmin vizyona giriş tarihi 18 Eylül 2020 tarihi olup filmin süresi 1 saat 45 dakikadır.

Anna Todd’un dünya çağında ses getiren romanından uyarlanan serinin ikinci filminde Tessa ile Hardin’in birbirlerini çok sevmelerine rağmen hayli çalkantılı ilişkilerine odaklanmaya devam ediyor.

Tessa her ne kadar büyük bir hayal kırıklığına uğramış olsa da Hardin’i hayatından çıkaramamaktadır. Ama Hardin yine eski tavır ve davranışlarını sergilemeye devam etmektedir. Tessa artık her şeyi geride bırakmaya ve dersleri ile işine odaklanmaya karar verir. Yakın çalışma arkadaşı Trevor oldukça yakışıklı birisidir ve Tessa’ya olan ilgisini açıkça göstermektedir. Tessa ise bu ilgiden gizliden gizliye hoşlanmaktadır. Diğer taraftan ise Hardin kirli geçmişinin izlerinden ve yaralarından ancak Tessa ile birlikte olduğunda kurtulacağına inanmaktadır ve Tessa’yı kazanmak için harekete geçer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status